به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی، ظهر امروز مراسم گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت فاطمه(س)، روز زن و روز مادر در محل هتل مروارید ارومیه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مهدی علیزاده، معاون برنامه‌ریزی و توسعه، جمعی از مدیران سازمان و تمامی بانوان شاغل در سازمان برگزار شد، ابتدا علیزاده ضمن تبریک این روز فرخنده، اظهار داشت: جایگاه بانوان در اسلام، جایگاهی رفیع است که اعتبار خود را از عزت و بزرگی حضرت فاطمه(س) دارد.

وی افزود: در گذشته‌ای نه چندان دور این تصور وجود داشت که جایگاه زن پایین‌تر از مرد است و نوعی درجه‌بندی بین آنها وجود داشت اما با پیروزی انقلاب اسلامی، این دیدگاه از بین رفت.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان افزود: انقلاب اسلامی از همان ابتدا ضمن ارج نهادن به جایگاه زن، زمینه حضور حداکثری بانوان در بخش‌های مختلف کشور و حتی جایگاه‌های ارشدی چون قضاوت و وزارت را فراهم آورده است و همواره با دید مثبتی به بانوان عمل کرده است‌.

وی افزود: در اين دولت نیر توجه ويژه‌ای به ارتقاء جايگاه و منزلت اجتماعي زنان وجود دارد كه نمونه هاي اثربخش آن را در اكثر مسئوليت هاي مهم اداري شاهد هستيم و اين موصوع نويدبخش يك كار اصولي كه دقيقا مبتني بر ديدگاه اسلامي است را با خود به همراه دارد.

علیزاده در پایان خاطرنشان کرد: در سازمان همیاری نیز شاهد هستیم بخش قابل توجهی از پرسنل سازمان را بانوان تشکیل می‌دهند که نشان از دید مثبت به حضور بانوان است و خدمات ارزنده‌ای توسط این بانوان انجام شده است.

لازم به ذکر است در پایان این برنامه از زحمات و تلاش‌های بانوان شاغل در مجموعه سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی قدردانی بعمل آمد.

گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن و تقدیر از بانوان شاغل در سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی در هتل مروارید ارومیه

جدیدیترین اخبار

دفتر مرکزی:ارومیه، خیابان شهید بهشتی(دانشکده)، نرسیده به چهار راه‌ سربازان گمنام(برق)، سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، پلاک ۱۶۸

آدرس هتل مروارید:ارومیه خیابان بهشتی(دانشکده)،کوچه روبروی موزه ارومیه خیابان پاسداران -پشت فروشگاه ترک مال - جنب خانه جوان، هتل مروارید کد پستی:57159-68954

شماره تلفن های هتل: 33469860(044) 33469861(044)

آدرس کارخانه بتن صنعت:ارومیه، کیلومتر 20 جاده سرو، محال نازلو، روستای پر، جنب کارخانه آسفالت شهرداری

شماره تلفن های موسسه بتن صنعت: 32527338(044) 32527386(044) 32527334(044) 32527335(044) فکس:32527274(044)

صندوق پستی سازمان:info@hmyr.ir

کليه حقوق اين سايت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.