سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری امروز یکشنبه دهم فروردین ماه با حضور در هتل مروارید ارومیه محل اسکان کادر درمانی خط مقدم مبارزه با کرونا با قدردانی از ایثار و از خودگذشتگی آنان در مقابله با کرونا تصریح کرد: امروز همه مردم ایران قدردان زحمات شما هستند و ما نیز برخود وظیفه می دانیم تا با تامین امکانات مورد نیاز در این مسیر سخت همراه شما باشیم.

وی افزود: در خصوص اقلام ضدعفونی استان از وضعیت مطلوبی برخوردار است و اولویت ما در این خصوص تامین نیازهای کادر درمانی است.

شهریاری با اشاره به ایثار ماندگار کادر درمانی، از پیگیری درخواست های آنان به نحو شایسته خبر داد و گفت: کادر درمانی و پزشکی اطمینان خاطر داشته باشند که همه تلاش خود را برای رفع دغدغه های بحق آنان بکار گرفته ایم.

استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: امیدواریم همه مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی و در خانه ماندن از فشار کار پزشکان و کادر درمانی بکاهند تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم بر کرونا فائق بیاییم.

استاندار محترم همچنین به اتفاق دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و حسین پزشکیان مدیر عامل سازمان همیاری از امکاناتی که در اختیار کادر درمانی و پزشکی گذاشته شده است بازدید کردند و با چند تن از این عزیزان ایثارگر درباره مشکلات موجود به گفتگو پرداختند. 

حضور استاندار محترم آذربایجان غربی و رئیس شورای سازمان در هتل مروارید ارومیه محل اسکان کادر درمانی مقدم در خط مبارزه با کرونا

حضور استاندار محترم آذربایجان غربی و رئیس شورای سازمان در هتل مروارید ارومیه محل اسکان کادر درمانی مقدم در خط مبارزه با کرونا

حسین پزشکیان مدیر عامل سازمان در مصاحبه با صدا و سیما

بازدید دکتر شهریاری استاندار محترم و دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به اتفاق مدیر عامل سازمان حسین پزشکیان از محل سالن غذاخوری هتل مروارید در طبقه چهارم هتل

اول صحفه

جدیدیترین اخبار