سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان به مناسبت آغاز هفته معلم با ابراهیم محمدی، مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار کرد.

در این دیدار که در محل اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی انجام شد، پزشکیان با تبریک آغاز هفته معلم اظهار داشت: معلمی جایگاهی ارزشمند است و معلم اولین شخصی است که کودکان در بدو ورود به جامعه و در آستانه تغییر در سبک زندگی خود با وی سر و کار دارند و به عبارتی شخصیت اصلی کودکان بسیار وابسته به شخصیت معلمان آنها است.

وی افزود: امسال معلمان عزیز کشور و خصوصاً مناطق کمتر برخوردار حماسه‌ای بزرگ در عرصه آموزش دانش‌آموزان و دانشجویان ایجاد کردند و ثابت کردند که آموزش تعطیل شدنی نیست و موانعی چون ویروس کرونا نمی‌تواند در انجام وظیفه آنان اثرگذار باشد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: سازمان همیاری شهرداریها با توجه به وظرفیت‌های موجود آمادگی همکاری خود با اداره‌کل آموزش و پرورش استان را در ابعاد عمرانی و نیز فرهنگی، آموزشی و ورزشی با توجه به ظرفیت‌های بالای فرهنگسرای جوان ارومیه را اعلام می‌دارد.

در این دیدار، ابراهیم محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز ضمن قدردانی از حضور مدیرعامل سازمان همیاری استان، برگزاری جلسات فی‌مابین و شناخت از ظرفیت‌های طرفین باعث افزایش تعامل هر دو مجموعه شده و نتایج مطلوبی را برای هریک از آنها و در نتیجه مردم عزیز استان آذربایجان‌غربی رقم خواهد زد.

انتهای پیام / ع/

اول صحفه

جدیدیترین اخبار