سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان با محمد فرهادی مدیرعامل سازمان همیاری استان خراسان جنوبی دیدار کرد.
در این دیدار که به دعوت مدیرعامل سازمان همیاری خراسان جنوبی در شهرستان بیرجند انجام گرفت، طرفین بر  گسترش روابط دوجانبه تاکید کردند.

 
پزشکیان در این دیدار اظهار داشت: هدف سازمان همیاری حرکت در جهت پیشرفت و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این حرکت به جز با افزایش تعاملات و وحدت کلمه میسر نمی‌شود.
وی افزود: آذربایجان‌غربی و خراسان جنوبی دارای ظرفیت‌های ویژه‌ و مشابهی هستند که مکمل یکدیگرند و کنارهم قرار دادن این ظرفیت‌ها افزایش بازدهی خدمات هر دو سازمان را منجر خواهد شد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی با اشاره به گلوگاه‌های مرزی دو استان و خصوصاً بازدید از مرز ماهیرود، محورهای اتصال شرق به غرب کشور، بازارهای هدف صادراتی برای محصولات تولیدی دو استان را بسیار ارزشمند دانست.
وی خاطرنشان کرد: در بخش‌های کشاورزی و صنعتی در هریک از دو استان و نیز کشورهای همسایه‌ی هریک، توانمندی‌های دو سازمان به مثابه دنده‌های چرخ‌دنده باعث حرکت رو به جلو شده و پیشرفت را منجر خواهد شد.

پزشکیان حضور در خراسان‌جنوبی را فرصتی ویژه برای شناخت ظرفیت‌های آن دانست و اظهار امیدواری کرد که همکاری‌های دوجانبه ویژه‌ای بین دو سازمان صورت پذیرد. 

وی در پایان از مدیرعامل سازمان همیاری خراسان جنوبی جهت حضور در آذربایجان‌غربی دعوت بعمل آورد.

همچنین در ادامه محمد فرهادی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان جنوبی با ابراز خرسندی از حضور پزشکیان، اظهار امیدواری کرد که دیدارهای دوجانبه باعث شناخت جامع طرفین از یکدیگر شده و نتیجه اقدامات انجام شده به سود مردم دو استان و نیز کشور باشد.
وی با تشکر از دعوت پزشکیان برای سفر به آذربایجان‌غربی اعلام کرد که قطعا نزدیک‌ترین زمان ممکن این سفر انجام خواهد شد.
انتهای پیام /ع/

اول صحفه

جدیدیترین اخبار