دیدار مدیرعامل سازمان با شهردار پیرانشهر

چهارشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۹
کد خبر:99065

     به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان، با شهردار پیرانشهر دیدار کرد.
در این دیدار که در محل شهرداری پیرانشهر انجام شد، پزشکیان با اشاره به موقعیت خاص جغرافیایی پیرانشهر اظهار داشت: پیرانشهر دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای در حوزه‌های تجاری و بازرگانی است که می‌توان با تکیه بر آنها نسبت به توسعه و پیشرفت این شهر گام‌های خوبی را برداشت.
وی افزود: پیرانشهر هرآنچه که برای توسعه خود لازم داشته باشد را دارد و صرفا نیازمند عزم و تلاش جمعی است تا حرکت رو به جلوی خود را آغاز کند.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی گفت: سازمان همیاری با توجه به اهداف و برنامه‌های خود رسالتی بر عهده دارد که همان کمک به شهرداریها و در نتیجه آباد کردن شهرها است و پیرانشهر نیز از این قاعده مستثنی نیست.
وی افزود: سازمان همیاری برنامه‌‌های خود را برای این شهر آماده کرده است که بزودی به شهرداری پیرانشهر ارسال خواهد شد که امیدوارم با بررسی تخصصی مسئولین مربوطه، به فاز اجرایی آن برسیم.
در ادامه این دیدار انور سعیدی، شهردار پیرانشهر با تقدیر از حضور مدیرعامل سازمان همیاری در شهرداری پیرانشهر اظهار داشت: پیرانشهر نیازمند فعالیت جدی و هدفمند است و فرصت‌های زیادی تابحال در آبادی این شهر از دست رفته است.
وی افزود: از برنامه سازمان همیاری جهت  آباد شدن پیرانشهر استقبال می‌کنیم و قطعا با انجام جلسات کارشناسی به نتایج درخشانی دست خواهیم یافت.

دیدار انور سعیدی، شهردار پیرانشهر با حسین پزشکان مدیرعامل سازمان و مهندس بیطمع معاونت فنی عمرانی سازمان

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار