سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان به مناسبت روز شهرداریها و دهیاریها با قهرمان نصیری، شهردار سلماس دیدار کرد.
در این دیدار که در محل شهرداری سلماس انجام شد، پزشکیان ضمن تبریک روز شهرداریها اظهار داشت: سلماس شهری بزرگ و دارای منابع و استعدادهای بزرگ است که پرداختن به هریک از آنها باعث پیشرفت و رشد این شهر خواهد شد.
وی افزود: این شهر دارای فرصت‌های بکری است که هر کدام‌ به نوبه خود ارزشمند بوده و گامی مهم در عرصه ارتقای مدیریت شهری خواهند داشت.

 مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی با اشاره به طراحی معابر شهری سلماس گفت: سلماس جزو معدود شهرهای جهان است که معابر آن بصورت شطرنجی طراحی شده‌ و البته به همین جهت برخی مشکلات در عرصه رفت و آمد نیز وجود دارد که سازمان همیاری آمادگی ورود پرقدرت برای رفع این مشکلات را در کمترین زمان ممکن دارد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: سلماس در حوزه تولید محصولات کشاورزی و نیز برخی صنایع ظرفیت‌های خوبی دارد که می‌توان با یک برنامه جامع، از محل درآمد مدیریت آنها برای افزایش کیفیت خدمات سیستم مدیریت شهری بهره برد.

همچنین قهرمان نصیری، شهردار سلماس با تقدیر از حضور مدیرعامل سازمان همیاری اظهار داشت: شهرداریها نهادهایی هستند که از بطن جامعه شکل گرفته و توسط مردم فعالیت می‌کنند و حتی یک روز تعطیلی و نبود این نهاد موجب اخلال در انجام وظایف تمام دستگاه‌ها خواهد بود.
وی افزود: از برنامه‌های سازمان همیاری استقبال کرده و منتظر دریافت طرح‌های پیشنهادی آن سازمان برای افزایش کیفیت خدمات شهری در سلماس هستیم.

اول صحفه

جدیدیترین اخبار