سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان در معیت معاون بازسازی بنیاد مسکن کل کشور و مدیرکل بحران استانداری آذربایجان‌غربی از مناطق زلزله‌زده قطور خوی و روند بازسازی آن بازدید کرد.
پزشکیان در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار روابط‌عمومی سازمان اظهار داشت: افتخار داریم که از وقوع بلای زلزله در منطقه قطور شهرستان خوی در کنار مردم این منطقه بوده‌ایم و بخشی از امکانات و ماشین‌آلات سازمان همیاری شهرداریهای استان در خدمت مردم زلزله‌زده جهت آواربرداری بوده است.
وی افزود: سازمان همیاری به این حضور بسنده نکرده و ماه گذشته در راستای ارائه حداکثر خدمات ممکن، آمادگی خود را برای حضور در بازسازی و نیز تامین مصالح بازسازی مناطق یاد شده اعلام کرده بود که امروز جهت بررسی میدانی وضعیت و نیز انجام اقدامات کارشناسی این بازدید صورت می‌گیرد.
وی افزود: کار زیادی در پیش داریم که جز با تلاش جهادی امکان عبور از آن را نداریم اما با همت جمعی قطعا بر مشکلات فائق خواهیم آمد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی یادآور شد: با عزم مجموعه‌ی سازمان همیاری و مساعدت‌های استاندار محترم آذربایجان‌غربی، سازمان همیاری در حال احیای هویت واقعی خود است که امیدواریم در آینده‌ی نزدیک سرعت تحقق این موضوع را افزایش دهیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان همیاری خود را مکلف به یاری رساندن به مردم در شرایط سخت می‌داند و این ادعا را از ابتدای شروع بیماری کرونا و نیز زلزله قطور خوی به مرحله‌ی اثبات رسانده است.
انتهای پیام /ع/

اول صحفه

جدیدیترین اخبار