سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز صالح هوشیار، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌شرقی و هیات‌همراه با سفر به کلانشهر ارومیه، ضمن دیدار با حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، از ظرفیت‌های این سازمان بازدید کردند.

در دیداری که در ستاد مرکزی سازمان همیاری آذربایجان‌غربی برگزار شد، هوشیار با غنیمت شمردن فرصت سفر به ارومیه و دیدار مستقیم با مسئولین سازمان‌همیاری آذربایجان‌غربی اظهار داشت: امروز فرصتی بسیار خوبی فراهم آمده تا گرد هم جمع شویم و با شناخت یکدیگر و توانمندی‌های طرفین، گام‌های موثزی را در خدمت به کشور و توسعه و پیشرفت استان‌های خود برداریم.

وی افزود: سازمان همیاری آذربایجان‌غربی از دو جهت دارای اهمیت است، اول حضور در یک منطقه‌ی استراتژیک مرزی و همسایگی با سه کشور و دوم بهره‌مندی از ظرفیت‌های مهم صنایع تبدیلی است.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌شرقی گفت: در بازدیدهایی که انجام شد، مشهود است که سازمان همیاری آذربایجان‌غربی در عرصه‌های مختلف عمرانی، بازرگانی و گردشگری دارای سوابق اجرائی مهمی است که نشان از تعهد و تجارب این سازمان در حوزه‌های مختلف است.

وی یادآور شد: بنا داریم با همکاری و برگزاری جلسات مشترک مابین معاونین و مدیران هر دو سازمان، خلا‌ها و ظرفیت‌های طرفین شناسایی تا در اسرع وقت قراردادهای همکاری فی‌مابین منعقد شود تا شروع اقدامات جدید رقم بزنند.
وی در پایان با قدردانی از میهمان‌نوازی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، از وی جهت حضور آذربایجان‌شرقی دعوت بعمل آورد.

در ادامه این دیدار پزشکیان با قدردانی از حضور هوشیار و هیات‌همراه، تبادل اطلاعات را یکی از ظرفیت مهمی می‌دانیم که همواره موجب خیر و برکت است.
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های مشترکی در دو استان قابلیت اجرایی دارند که با اجرای آنها، فصل جدیدی از خدمات سازمان همیاری رقم خواهد زد و امید است که نتایج آن برای مردم عزیز و نیز شهرداریهای استان ملموس باشد.

انتهای پیام/ع/

اول صحفه

جدیدیترین اخبار