سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی با حضور در شهرداری ماکو، با علی یوسفی شهردار ماکو دیدار کرد.
در این دیدار پزشکیان با اشاره به اهمیت شهر ماکو از منظر اقتصادی، تجاری و مرزی اظهار داشت: موقعیت جغرافیایی خود و نیز برخورداری از امتیاز منطقه‌آزاد، شهر ماکو را به یک شهر مهم تبدیل کرده که پیشرفت و توسعه‌ی آن موجب پیشرفت استان خواهد شد.

وی افزود: در سالهای اخیر شهر ماکو هم به لحاظ مساحت و هم به لحاظ اقتصادی پیشرفت‌های قابل توجهی داشته که نقش مدیریت شهری در آن حائز اهمیت است.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی یادآور شد: در شرایط کنونی مدیریت شهری در استان نیازهایی دارد که با استفاده از ظرفیت منطقه آزاد ماکو می‌توان آنها را رفع کرد و شهرداری ماکو می‌تواند در کنار سازمان همیاری نقش خود را به عنوان تسهیل‌کننده دریافت خدمات لازم ایفا کند.
وی افزود: البته شهرداریهای استان نیز تولیدات و خدماتی دارند که قابل ارائه به سایرین است که باز می‌توان از ظرفیت منطقه آزاد ماکو برای عرضه آنها استفاده کرد.
در ادامه علی یوسفی شهردار ماکو با تقدیر از حضور پزشکیان در آن شهر، با تائید گفته‌های وی، ظرفیت‌های موجود در این شهر را برای کل استان مفید ارزیابی کرده افزود: نیازمند حضور سرمایه‌گذاران برای توسعه خدمات شهری هستیم تا ضمن جذب سرمایه‌گذاران خارجی، زمینه را برای عرضه محصولات و خدمات شهرداریهای استان به آنان را فراهم کنیم.
وی افزود: امیدواریم سازمان همیاری با توجه به رسالت و اختیارات خود، با قدرت به موضوع توسعه شهر ماکو ورود کند و با رفع موانع موجود، زمینه پیشرفت کل شهرداریهای آذربایجان‌غربی را فراهم آورد. 
انتهای پیام/ع/

اول صحفه

جدیدیترین اخبار