سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

ه گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان با سپیده طیب‌ قاسمی، مدیرکل نوسازی مدارس آذربایجان‌غربی دیدار کرد.
در این دیدار پزشکیان ضمن تبریک انتصاب طیب‌قاسمی به سمت مدیرکل نوسازی استان آذربایجان‌غربی اظهار داشت: باعث افتخار است که سکان مدیریت یکی از ادارات مهم به بانوان سپرده می‌شود و امید داریم که ثمرات این انتصاب بسیار پربرکت باشد.
وی افزود:  با توجه به حوزه‌های کاری اداره‌کل نوسازی، سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی آمادگی لازم در پوشش خلاهای موجود و رفع کلیه نیازهای عمرانی و صنعتی آن سازمان را دارد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی یادآور شد: سازمان همیاری در ۶ ماه گذشته نه تنها سیاست پیشتیبانی از شهرداریها را دنبال می‌کند، بلکه به دنبال پشتیبانی از ارگان‌های مختلف دولتی، نیمه دولتی و خصوصی بوده است و از هیچ کمکی برای توسعه‌ی استان دریغ نکرده است که در خصوص اداره‌کل نوسازی مدارس نیز همین رویکرد را دارد.
در ادامه سپیده طیب‌قاسمی، مدیرکل نوسازی مدارس آذربایجان‌غربی با قدردانی از حضور پزشکیان در آن سازمان اظهار داشت: دیدار امروز فرصتی ارزشمند برای شناخت ظرفیت‌های سازمان همیاری بود که استفاده از آنها باعث رفع بخش قابل توجهی از مشکلات خواهد بود.
وی افزود: در حال حاضر به دنبال جمع‌آوری اطلاعات کامل از وضعیت برنامه‌های نیمه‌تمام اداره‌کل نوسازی مدارس هستیم تا ضمن به اتمام رساندن آنها، برنامه‌های جدید را به مرحله‌ی اجرا برسانیم.
مدیرکل نوسازی مدارس آذربایجان‌غربی یادآور شد: با شروع اقدامات جدید و با تشکیل جلسات کارشناسی فی‌مابین، استفاده از تخصص و امکانات سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی در انجام و اتمام پروژه‌های مختلف بسیار موثر خواهد بود.

انتهای پیام /ع/

اول صحفه

جدیدیترین اخبار