سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

ه گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، ظهر امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان با اقصی نخشی‌پور، فرماندار سردشت دیدار کرد.
در این دیدار که در محل فرمانداری سردشت برگزار شد، پزشکیان با اشاره به ظرفیت‌های سازمان همیاری در آن شهرستان اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی با داشتن ظرفیت‌هایی چون هتل مروارید سردشت و نیز یک جایگاه سوخت مرزی توانمندی قابل توجهی برای جذب سرمایه‌گذاری در آن شهرستان دارد.
وی افزود: شهرستان سردشت با داشتن امتیاز مرز کیله، فرصت‌های خوبی برای توسعه و پیشرفت دارد که با توجه به اختیارات قانونی سازمان همیاری، امکان تبدیل فرصت‌های بالقوه به بالفعل را دارد که هم موجب توسعه استان و هم‌ افزایش خدمات‌رسانی به مجموعه‌های مدیریت شهری در استان توسز سازمان همیاری می‌شود.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی یادآور شد: اقلیم کردستان عراق یکی از اهداف مهم تجاری و بازرگانی برای آذربایجان‌غربی محسوب می‌شود که استفاده‌ی حداکثری از ظرفیت باید در دستور قرار گیرد و تحقق آن در گرو همکاری و حمایت تمامی دستگاه‌های ذیربط خصوصا فرمانداری سردشت است.
در ادامه این دیدار اقصی نخشی‌پور، فرماندار سردشت با تقدیر از خدمات ارائه شده در شهرستان سردشت توسط سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی اظهار داشت: سازمان همیاری از سالهای گذشته خدمات قابل توجهی را به شهرستان سردشت ارائه داده است که امید داریم حجم و تنوع این خدمات در آینده‌ی نزدیک افزایش یابد.
وی افزود: آمادگی داریم در حوزه‌های مختلف مدنظر آن سازمان بر اساس سیاست‌های وزارت کشور ورود کرده و با حداکثر توان ممکن در جهت توسعه‌ی شهرستان سردشت و در ادامه‌ی آن توسعه‌ی استان آذربایجان‌غربی از آن سازمان حمایت کنیم.
انتهای پیام/ع/

اول صحفه

جدیدیترین اخبار