حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی در دفتر مدیرعامل سازمان

یکشنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
کد خبر:99077

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی ظهر امروز کیومرث پور ایراندوست، مدیرکل ورزش و جوانان استان با حضور در ساختمان مرکزی سازمان همیاری شهرداریهای استان با حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان دیدار کرد.

در این دیدار پور ایراندوست با ارزشمند برشمردن ظرفیت‌های سازمان همیاری در داشتن نیروی انسانی جوان و نیز  برخورداری از امکانات ورزشی فرهنگسرای جوان که مدیریت آن به سازمان همیاری سپرده شده است اظهار داشت: 
جای خوشحالی است که مجموعه‌ای از افراد و امکانات متناسب با یکدیگر دور هم جمع شده‌اند و هدفی جز خدمت‌رسانی به استان ندارند.
وی افزود: سازمان همیاری علی‌رغم اینکه یک مجموعه عمرانی و تجاری است، در زمینه ورزشی با دارا بودن تیم بانوان همیاری، مجموعه فرهنگسرای جوان ارومیه و خصوصا باشگاه جدید التاسیس ورزشی این سازمان بسیار خوش درخشیده است.
پورایراندوست خاطرنشان کرد: اداره‌کل ورزش و جوانان در سه بخش امکان تعامل با سازمان همیاری را دارد که عبارتند از: اقدامات مربوط به مجموعه‌های ورزشی سازمان همیاری، ورود سازمان همیاری به عنوان پیمانکار در احداث پروژه‌های جدید ورزشی و در پایان انجام پروژه‌های رفاهی برای کارکنان اداره‌کل ورزش و جوانان که امید داریم در هر سه این موارد در سطح مطلوبی همکاری انجام پذیرد.
و در پایان یادآور شد: بنا داریم با مشارکت سازمان همیاری از مجموعه‌های ورزشی به واسطه‌ی امکانات فرهنگسرای جوان حمایت کنیم که تحقق این امر مستلزم جلسات کارشناسی متقابل است.
در ادامه این جلسه، حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان با تقدیر از حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی، با ارائه خلاصه‌ای از اقدامات انجام شده توسط سازمان همیاری در حوزه ورزش و جوانان گفت: در دوره جدید اقدامات خوبی را در حوزه ورزش و جوانان انجام داده‌ایم که آخرین مورد از آن تاسیس باشگاه ورزشی سازمان همیاری است.
وی خاطرنشان کرد: آمادگی کامل داریم در حوزه‌های عمرانی اداره کل ورزش و جوانان ورود کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها را به پایان برسانیم.

انتهای پیام/ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار