سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

دیدار اعضای هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضائیه آذربایجان غربی با مدیر عامل سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری، اعضای هیئت مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه آذربایجان غربی با مدیرعامل سازمان همیاری دیدار و به تبادل نظر درباره موضوعات مختلف پرداختند. 
در این دیدار مقرر شد تفاهم نامه ای درباره حمایت حقوقی، مشاوره و معاضدت قضایی از پرسنل سازمان منعقد شود.
همچنین حمایت حقوقی مرکز وکلا از شهرداری های استان و استفاده از ظرفیت های سازمان جهت امور رفاهی وکلای استان مورد بحث و توافق قرار گرفت.

ادامه...
سه شنبه, ۸ مهر ۱۳۹۹

99089

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری، دیدار مردمی مدیر عامل سازمان همیاری با مراجعین و همکاران سازمان برگزار شد. 

در این دیدار، مراجعین به طرح مشکلات خود پرداخته و دستورات لازم برای حل مشکلات نیز در جلسه صادر شد.
به اطلاع می رساند، این دیدارها، در 2 نوبت سه شنبه اول و سوم هرماه برگزار خواهد شد. 
دیدار بعدی حسین پزشکیان مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان غربی در روز سه شنبه 22 مهر ماه در محل سالن میزگرد فرهنگسرای جوان سازمان برگزار خواهد شد.

ادامه...
سه شنبه, ۸ مهر ۱۳۹۹

99088

سرپرست جدید مؤسسه بتن‌صنعت سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی معرفی شد

به گزارش روابط ‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، صبح امروز با حضور حسین پزشکیان، مدیرعامل و معاونین برنامه ریزی و توسعه و عمرانی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی از زحمات مهندس ملک‌اوغلی قدردانی و مهندس رامین زینالی به سمت سرپرست جدید مؤسسه بتن‌صنعت معارفه شد.
در این جلسه که در محل مؤسسه بتن‌صنعت برگزار شد، پزشکیان با اشاره به اهمیت و جایگاه مؤسسه بتن صنعت اظهار داشت: این مؤسسه یکی از ظرفیت‌های ویژه سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی است که با تولید انواع محصولات بتنی برای مصارف مختلف، توانایی پوشش بخش مهمی از نیاز شهرداریهای استان و بازار آذربایجان‌غربی و سایر استان‌ها را دارد.

ادامه...
سه شنبه, ۴ شهریور ۱۳۹۹

99087

احداث سایت پسماند میاندوآب در سریعترین زمان ممکن اجرایی می شود  

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری آذربایجان‌غربی، در جلسه دیدار مدیرعامل سازمان همیاری استان با فرماندار ویژه میاندوآب، تفاهم‌نامه حل یکی از قدیمی‌ترین معظلات این شهرستان نهایی شد.
مدیرعامل سازمان همیاری در این جلسه، رفع معظل پسماند شهرستان میاندوآب را یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اقدامات ممکن برشمرد و اظهار داشت: طی سال‌های گذشته، مساله پسماند در این شهرستان، به یک موضوع حاد تبدیل شده است.

ادامه...
پنجشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۹

99085

با مشارکت سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی بزرگترین نمایشگاه گلخانه‌ای نهال شمال غرب کشور در میاندوآب احداث می‌شود 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری، بزرگترین نمایشگاه گلخانه‌ای نهال  شمال‌غرب کشور در میاندوآب، احداث می‌شود. 
مدیرعامل سازمان همیاری آذربایجان‌غربی در دیدار با فرماندار میاندواب گفت: سازمان همیاری با تمام توان، آماده مشارکت در ساخت این پروژه بزرگ عمرانی است.

ادامه...
پنجشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۹

99086