سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

تقدیر از پرسنل هتل مروارید ارومیه در پذیرایی از مدافعان سلامت با حضور مدیرعامل سازمان

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، طی جلسه‌ای با حضور حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان، از زحمات مدیریت و کارکنان هتل مروارید در پذیرایی از مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر بعمل آمد.

ادامه...
چهارشنبه, ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

99054

حضور استاندار محترم آذربایجان غربی و رئیس شورای سازمان در هتل مروارید ارومیه محل اسکان کادر درمانی مقدم در خط مبارزه با کرونا

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری امروز یکشنبه دهم فروردین ماه با حضور در هتل مروارید ارومیه محل اسکان کادر درمانی خط مقدم مبارزه با کرونا با قدردانی از ایثار و از خودگذشتگی آنان در مقابله با کرونا تصریح کرد: امروز همه مردم ایران قدردان زحمات شما هستند و ما نیز برخود وظیفه می دانیم تا با تامین امکانات مورد نیاز در این مسیر سخت همراه شما باشیم.

ادامه...
یکشنبه, ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

99051

تبریک سال نوی مدیر عامل سازمان همیاری و تاکید  بر استفاده از تمام ظرفیت های این سازمان در راستای اهداف ستاد مقابله با کرونا .

گرچه در روزهای پایانی سال، خسته از وقایع تلخ و ناگوار و در حال دست و پنجه نرم‌کردن با میهمان ناخوانده این روزهایمان هستیم، اما فراموش نکرده‌ایم که تاریک‌ترین لحظه هر شبی، لحظه قبل از طلوع سحر است. یقین داریم که پس از هر تاریکی نور است و پس از هر سختی، آسانی‌ست.

ادامه...
جمعه, ۱ فروردین ۱۳۹۹

99050

پیام مدیر عامل سازمان بمناسبت فرارسیدن سال جدید و دعوت به ماندن در خانه، جهت حفظ سلامت خود و حمایت از کادر درمان و پرسنل شهرداری 

امسال با سالهای قبل تفاوتهای بسیاری دارد. سالی که گذشت وقایع تلخ و ناگوار کم نداشت. اما هنوز به پایان نرسیده و ما هنوز هم در حال مبارزه با میهمان ناخوانده خانه ها و شهرهایمان هستیم.

ادامه...
سه شنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۸

99049

گندزدایی و ضدعفونی هتل مروارید ارومیه توسط سازمان آتش‌نشانی ارومیه

به گزارش روابط‌عمومی شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، صبح امروز هتل مروارید ارومیه، وابسته به سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، توسط نیروهای سازمان آتش‌نشانی ارومیه گندزدایی و ضدعفونی شد.
در این عملیات، تمامی اتاق‌ها، سالن‌ها و نیز آشپزخانه رستوران این هتل بطور کامل گندزدایی و ضدعفونی گردید.

ادامه...
دوشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

99048

پیام مدیر عامل سازمان بمناسبت سالروز شهادت مهندس مهدی باکری و گرامیداشت این روز بعنوان روز شهردار 

يَا مَنْ هُوَ صَانِعُ كُلِّ شَيْ... نامگذاری بیست و پنجم اسفند ماه، سالروز شهادت سردار سرافراز، مهندس مهدی باکری به عنوان روز شهردار، خود حامل روشن‌ترین پیغام‌هاست.
مهندس باکری نه فقط در زمینه مدیریت شهری، که در جنگ و دفاع از میهن نیز بهترین الگوی مدیران و مسئولین کشور می‌باشند.

ادامه...
یکشنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۸

99046

برگزاری آخرین جلسه هیات‌مدیره سازمان در سال ۹۸

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، آخرین جلسه هیات‌مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی به ریاست آیدین رحمانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی برگزار شد.

ادامه...
چهارشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

99045