سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

سازمان همیاری شهرداریها آماده طراحی، پشتیبانی و ساخت زائرسرای ارزان قیمت در مشهد مقدس است

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، جلسه مشترکی با حضور رحمانی، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی، حضرت‌پور شهردار ارومیه و حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه برگزار شد.

ادامه...
دوشنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۹

99100

دیدار مدیرعامل سازمان با فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان با فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش دیدار کرد.
در این دیدار که در محل ستاد قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب انجام شد، پزشکیان ضمن معرفی اختیارات و عملکرد سازمان همیاری اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداریها دارای اختیارات ویژه‌ای است که در رفع نیازهای عمرانی، صنعتی و تولیدی استان بسیار با اهمیت است.

ادامه...
شنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۹

99099

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی از موسسه بتن‌صنعت سازمان همیاری شهرداریها

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، صبح امروز آیدین رحمانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی از موسسه بتن‌صنعت بازدید کرد.
در این بازدید که با همراهی حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی انجام شد، ظرفیت‌های این موسسه در تولید انواع محصولات و نیز موانع و مشکلات آن مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه...
جمعه, ۲۳ آبان ۱۳۹۹

99098

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی در پی درگذشت ماموستا حاج عبدالقادر بیضاوی

خبر درگذشت ماموستا حاج عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه فقید اهل سنت شهرستان ارومیه موجب تاسف و تالم خاطر گردید.
بدون شک حضور ایشان در سنگر امامت جمعه برکات زیادی را در پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی و نیز تقریب وحدت میان اقوام و‌مذاهب در آذربایجان‌غربی داشته است.
هرچند که فقدان ماموستا بیضاوی جبران‌ناپذیر است، اما ثمره اقدامات و تلاش‌های ایشان ماندگار است و بر وحدت و برادری میان برادران اهل سنت و شیعه خواهد افزود و توطئه‌های دشمنان اسلام را با شکست مواجه خواهد کرد.

ادامه...
پنجشنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۹

99097

جلسه مشترک معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با شهرداران و روسای شوراهای اسلامی و مدیرعامل سازمان 

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی جلسه مشترک شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای آذربایجان‌غربی با آیدین رحمانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی  با حضور حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریها برگزار شد.

در این جلسه پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی ضمن مرور اهم اقدامات سازمان همیاری در شش‌ماهه اول سال جاری اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداریها در شش ماهه نخست سال ۹۹ به رغم مشکلات عدیده‌ای که از بابت شیوع بیماری کرونا در زمینه‌های بازرگانی و عمرانی با آنها مواجه شده بود، گام‌های مثبت و رو به جلویی را برداشته است.

ادامه...
چهارشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۹

99096