برگزاری جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شورای سازمان / حسین پزشکیان به سمت مدیرعامل سازمان همیاری منصوب شد

سه شنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر:99044

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان غربی، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شورای سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی به ریاست محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان‌غربی و رئیس شورای سازمان همیاری در محل استانداری آذربایجان‌غربی برگزار شد.

 در این جلسه ابتدا محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به تشدید و روند رو به رشد بیماری کرونا در استان اظهار داشت:


 از شهرداران استان تقاضا دارم ضمن همکاری با فرمانداران و دانشگاه علوم پزشکی استان، بصورت جدی  نسبت به ضد عفونی اماکن پرتردد شهرها اقدام کنند.
وی افزود: موضوع کرونا جدی است و باید اطلاع‌رسانی لازم برای آگاه‌سازی مردم صورت پذیرد.

در ادامه، آیدین رحمانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و رئیس هیات‌مدیره سازمان همیاری ضمن قدردانی از همکاری شهرداران استان در تامین ماشین آلات لازم برای تسریع در آوار برداری مناطق زلزله زده بخش قطور خوی گفت: روند آوار برداری با سرعت قابل قبول در حال انجام است و امیدواریم به زودی شاهد آغاز ساخت و سازها در مناطق زلزله زده باشیم.

رحمانی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در استان از شهرداران خواست ضمن هماهنگی بیشتر با فرمانداران و مراکز بهداشت شهرستان ها برای ضد عفونی و گند زدایی از مراکز پر تردد اقدام نمایند.

وی افزود: به منظور جلوگیری از تجمعات مردمی پیشنهاد می شود تا با تصویب شورای شهر پروانه های ساختمانی تا اردیبهشت سال آینده تمدید شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی آذربایجان‌غربی با اشاره به فرارسیدن روزهای پایانی سال خاطرنشان کرد: از شهرداری ها انتظار می رود با پاکسازی و آماده سازی ورودی شهرها، آسفالت معابر، رنگ آمیزی جداول و گل کاری، فضایی با نشاط در شهرها ایجاد کنند.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش مدیر و کارکنان سازمان همیاری شهرداری‌های استان، اظهار امیدواری کرد در سال آینده این سازمان با اجرای طرح های درآمد زایی و ارتقای توان مالی خود، گام‌های مثبتی را برای توسعه استان بردارد .

همچنین در این جلسه عملکرد و تفریغ بودجه و صورت های مالی منتهی به سال 1397 قرائت و بودجه و برنامه سال 1399 این سازمان به تصویب اعضا رسیده و نقطه‌نظرات شهرداران مورد استماع قرار گرفت.

در ادامه با نظر مساعد استاندار آذربایجان‌غربی و رئیس شورای سازمان و به تصویب اکثریت قاطع اعضای شورا، حسین پزشکیان که از آبان سال جاری به عنوان سرپرست سازمان انتخاب شده بود، به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان منصوب شد . 

همچنین در این جلسه مرتضی دهقان‌دوست به عنوان عضو هیات‌مدیره سازمان انتخاب گردید.

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار