پیام مدیر عامل سازمان بمناسبت فرارسیدن سال جدید و دعوت به ماندن در خانه، جهت حفظ سلامت خود و حمایت از کادر درمان و پرسنل شهرداری 

سه شنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر:99049

قیامت در قیامت بین نگار سروقامت بین
کز او عالم بهشتی شد هزاران نوبهار آمد
چو او آب حیات آمد چرا آتش برانگیزد
چو او باشد قرار جان چرا جان بی‌قرار آمد

امسال با سالهای قبل تفاوتهای بسیاری دارد. سالی که گذشت وقایع تلخ و ناگوار کم نداشت. اما هنوز به پایان نرسیده و ما هنوز هم در حال مبارزه با میهمان ناخوانده خانه ها و شهرهایمان هستیم.

بهار و سالی سلامت و شاد در انتظار ماست. مناسبت های بیشماری را در کنار هم جشن خواهیم گرفت و کرونا هیچ عزیزی را از سر سفره های هفت سین ما کم نخواهد کرد. به شرط آنکه زنجیره شیوع بیماری را بشکنیم. از تمامی همشهریان و هموطنان عزیزم خواهش میکنم که در خانه های خود بمانند و به جز موارد ضروری، از منزل خارج نشوند. کادر بیمارستان ها و درمانگاه ها، پرسنل شهرداری و پاکبان های عزیز، این روزها بیشتر از همه ما در معرض بیماری قرار دارند. با بی احتیاطی خود جان خود و این عزیزان را به خطر نیندازیم.
یقین دارم که با یاری هم، صبوری و همکاری مردم و مسئولین کرونا را شکست خواهیم داد . پس چهارشنبه سوری و عید امسال را در خانه بمانیم تا چهارشنبه سوری  و عیدهای سالهای بعد را هم سالم و سلامت در کنار خانواده و عزیزانمان سپری کنیم.

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار