حسین پزشکیان

گرچه در روزهای پایانی سال، خسته از وقایع تلخ و ناگوار و در حال دست و پنجه نرم‌کردن با میهمان ناخوانده این روزهایمان هستیم، اما فراموش نکرده‌ایم که تاریک‌ترین لحظه هر شبی، لحظه قبل از طلوع سحر است. یقین داریم که پس از هر تاریکی نور است و پس از هر سختی، آسانی‌ست.

کرونا درس بزرگی به ما داد. آموختیم که اگر بلایی دامن جامعه را بگیرد، هیچکسی را از تیغش گزندش پناهی نیست و تنها راه رهایی از بلا همدلی و اتحاد است.

نوروز امسال گرچه با سال‌های قبل تفاوت‌های بسیار دارد و دلتنگی و حسرت دیدار عزیزان را بر جانمان نشانده، اما همت کرده‌ایم تا برای سلامتی خود و عزیزانمان در خانه بمانیم تا سین اول سفره هفت‌سین همه خانه‌ها سلامتی باشد.

در سالی که گذشت در سازمان همیاری شهرداری‌ها تمام تلاشمان را برای عملکرد موثر و بهبود شرایط به کار بستیم.

و خوشبختانه و در سایه لطف الهی و حمایت جناب آقای شهریاری استاندار گرامی و یاری همکاران عزیز سازمان، شاهد پیشرفت چشمگیری در تمامی عرصه‌ها بودیم.

ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و شادی برای تمامی هموطنان، اعلام میکنم که تا پایان دوران شیوع، در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی از تمام ظرفیت سازمان در راستای اهداف ستاد مقابله با کرونا استفاده خواهیم کرد.

همچنین در راستای نام‌گذاری سال جدید به عنوان سال جهش  تولید، طبق هدف‌گذاری‌های انجام شده، ماموریت‌های جدیدی در حوزه‌های مختلف برای سازمان تعیین گردیده و به کمک تیم کارشناسی و مشاورین سازمان در حال تدوین برنامه اجرایی برای دوران پس از کرونا و عبور از رکود اقتصادی و توسعه فضای کسب‌و‌کار هستیم.

سالی سرشار از سلامتی و شادی برای تمامی هموطنان آرزومندم.
حسین پزشکیان
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها

جدیدیترین اخبار

دفتر مرکزی:ارومیه، خیابان شهید بهشتی(دانشکده)، نرسیده به چهار راه‌ سربازان گمنام(برق)، سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، پلاک ۱۶۸

آدرس هتل مروارید:ارومیه خیابان بهشتی(دانشکده)،کوچه روبروی موزه ارومیه خیابان پاسداران -پشت فروشگاه ترک مال - جنب خانه جوان، هتل مروارید کد پستی:57159-68954

شماره تلفن های هتل: 33469860(044) 33469861(044)

آدرس کارخانه بتن صنعت:ارومیه، کیلومتر 20 جاده سرو، محال نازلو، روستای پر، جنب کارخانه آسفالت شهرداری

شماره تلفن های موسسه بتن صنعت: 32527338(044) 32527386(044) 32527334(044) 32527335(044) فکس:32527274(044)

صندوق پستی سازمان:info@hmyr.ir

کليه حقوق اين سايت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.