به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، طی جلسه‌ای با حضور حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان، از زحمات مدیریت و کارکنان هتل مروارید در پذیرایی از مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر بعمل آمد.

پزشکیان در این جلسه با تشکر از مدیریت و کارکنان هتل مروارید اظهار داشت: بدون شک خط مقدم نبرد با ویروس کرونا بدون مجاهدت‌های سنگرهای پشتیبانی به پیروزی نمی‌رسد و قطعا پذیرایی از مدافعان سلامت به منظور تسکین روح و جسم آنها بسیار ارزشمند است.
وی افزود: اینکه به محض اعلام اختصاص هتل مروارید جهت استراحت کادر دمانی دانشگاه علوم پزشکی در مبارزه با ویروس کرونا، کارکنان هتل مروارید بصورت داوطلبانه بدون هیچگونه چشم‌داشتی آمادگی خود را برای فعالیت تمام وقت و شبانه‌روزی اعلام کردند نشان از روحیه‌ی جهادی شما عزیزان است.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: امروز به رسم قدردانی هدیه‌ای ناچیز تدارک دیده شده است و قطعا بالاترین پاداش مجاهدت در راه خداوند، قرب الهی و کسب فیوضات معنوی است.

در پایان این مراسم از مدیریت و کارکنان هتل مروارید با اهدای هدایایی تقدیر بعمل آمد.
لازم به ذکر است که از اول سال جاری هتل مروارید سازمان همیاری شهرداریهای استان با نظر مساعد استاندار آذربایجان‌غربی بصورت داوطلبانه در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان جهت استقرار و استراحت کادر درمانی درگیر در مبارزه با ویروس کرونا اختصاص یافت.

اول صحفه

جدیدیترین اخبار