بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان از موسسه بتن صنعت سازمان همیاری

سه شنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
کد خبر:99058

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز سیدمحسن حمزه‌لو، مدیرکل راه و شهرسازی استان با حضور حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان از موسسه بتن‌صنعت وابسته به سازمان همیاری بازدید بعمل آورد.
در این بازدید حمزه‌لو ظرفیت‌های این موسسه را قابل توجه و امکانات آن را چشمگیر دانسته و افزود: امکانات و ظرفیت‌های خوبی در کنار هم گردآمده‌اند که بکارگیری و استفاده حداکثری از ظرفیت آنان باعث رونق تولید داخل استان و همچنین پیشرفت آن خواهد شد.
وی افزود: بنا داریم برای پیشبرد اهداف اداره‌کل راه و شهرسازی بر روی توانمندی‌های سازمان همیاری و خصوصا موسسه بتن صنعت حساب ویژه‌ای باز کنیم و تعاملات فی‌مابین را به حداکثر میزان ممکن در چارچوب قانون برسانیم.

همچنین در ادامه این بازدید حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان با تشریح توانمندی‌های موسسه بتن صنعت خاطرنشان کرد: در سیستم مدیریتی جدید درصدد گسترش میزان تولید و افزایش تنوع محصولات هستیم که نیازهای متنوعی را در حوزه عمرانی پوشش دهد.
وی افزود: سازمان همیاری شهرداریهای استان بر اساس رسالتی که بر عهده دارد آمادگی کامل خود برای همکاری با اداره‌کل راه و شهرسازی استان را اعلام می‌دارد.

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار