سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان به همراه معاون برنامه‌ریزی و توسعه و مدیر حراست سازمان به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با مدیرکل جهادکشاورزی استان دیدار کرد.
در این دیدار، پزشکیان با تبریک هفته جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: آذربایجان‌غربی دارای ظرفیت‌های ویژه در بخش کشاورزی است و حول محور آن حرکت می‌کند و می‌توان گفت که قریب به اتفاق صنایع استان به کشاورزی وابسته هستند.
وی افزود: وجود سازمان جهاد کشاورزی برای افزایش در تولید و نیز افزایش بهره‌وری در تولید و کاهش هزینه بسیار ضروریست و در این استان ثمرات ویژه‌ای داشته است.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی یادآور شد: سازمان همیاری به لحاظ آزادی عملی که مطابق قانون به آن داده شده است، دارای اختیارعمل برای ورود در حوزه‌های مختلف بازرگانی و تجاری و حتی کشاورزی است و آمادگی دارد برای حل مشکلات موجود در این زمینه‌ها ورود کند.
وی در پایان برگزاری جلسات مشترک مدیران دو مجموعه را جهت شناسایی ظرفیت‌های موجود ضروری دانست و اظهار امیدواری کرد همکاری‌های دوجانبه برای استان مایه‌ی خیر و سودآوری برای مردم دانست.
در ادامه جلیلی، مدیرکل جهاد کشاورزی استان ضمن تقدیر از حضور پزشکیان و هیات‌همراه، ظرفیت‌های سازمان همیاری را ارزشمند و قابل توجه دانست و گفت: با توجه به توانمندی‌هایی که از سازمان همیاری مطرح شد، مشهود است که بخش قابل توجهی از مشکلات حوزه کشاورزی و دامپروری و صنایع وابسته قابلیت رفع توسط سازمان همیاری را دارند که این یک نقطه امیدبخش است.
وی افزود: با تلاش جمعی و برگزاری جلسات مشترک کارشناسی امیدواریم گام‌های مثبتی را در راستای پیشرفت کشاورزی استان برداریم.

اول صحفه

جدیدیترین اخبار