سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، ظهر امروز جلسه شورای اداری سازمان همیاری با حضور مدیران ستادی و واحدهای تابعه در محل سالن جلسه فرهنگسرای جوان به ریاست حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان برگزار شد.

در این جلسه حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی اظهار داشت: با استقرار ستاد سازمان، فصل جدیدی از فعالیت‌ها و اقدامات را شاهد خواهیم بود.
وی افزود: سازمان همیاری از دوره‌های قبل درگیر مسائل و مشکلاتی بود که برای مدیریت جدید به ارث مانده است و ما بر خود لازم دانستیم که چرخه‌ی تلنبار شدن بر روی هم این مشکلات را متوقف کنیم.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اقدامات انجام یافته توسط مدیریت جدید گفت: از زمان به روی کارآمدن مدیریت جدید قریب به ۶ ماه زمان می‌گذرد که در طول این مدت بیشتر از آنچه که برنامه‌ریزی کرده‌ بودیم پیش رفته‌ایم که این موفقیت حاصل تلاش جمعی و فداکاری برخی از مدیران و کارکنان است.
وی خاطرنشان کرد: بنا داریم تا پایان سال ۹۹ نسبت به شفاف‌سازی در کلیه‌ی فعالیت‌ها، اسناد، تولیدات و خدمات اقدام نموده و مطالبات و نیز بدهی‌های سازمان را به صفر رسانیم.
 پزشکیان خاطرنشان کرد: با افزایش حوزه‌های فعالیت که بر اساس قانون و چارچوب وظایف سازمان خواهد بود، با نیروی مضاعف و کوله‌بار تجربه‌های جدید، وارد سال ۱۴۰۰ شویم.
وی با اشاره به ظرفیت بالای سازمان‌ همیاری در استان‌های مختلف گفت: با تعامل بین سازمان‌های همیاری، ظرفیت‌های مختلف به مانند یک جورچین در کنار هم قرار می‌گیرند و پیشرفت و تعالی استان‌ها و کشور عزیزمان را در پی خواهد شد.
مدیرعامل سازمان در پایان تاکید کرد: لازم است در کنار اقدامات یاد شده، سیستم اداری سازمان نسبت به چابک‌سازی، افزایش انضباط و بهره‌وری کارکنان طرح‌های لازم را تدوین و در اسرع وقت به مرحله‌ی اقدام رساند.

در ابتدای این جلسه مدیران ستاد و واحدهای تابعه با ارائه برنامه‌های تدوین شده برای سال ۹۹، مشکلات موجود را ارائه و پاسخ‌های لازم را دریافت کردند.

انتهای پیام/ع/

دومین جلسه‌ شورای اداری سازمان در سال ۹۹

اول صحفه

جدیدیترین اخبار