سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

حسین پزشکیان

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی با تشریح مفاد دستورجلسه‌ی اجلاسیه‌ی مدیران عامل سازمان‌های همیاری شهرداریهای کشور در خراسان رضوی اظهار داشت:

سازمان‌های همیاری در مرحله‌ی حساسی قرار دارند که جز با تغییر اساسنامه و انجام اصلاحات لازم، امکان ادامه فعالیت آنها به این شکل وجود نداشت.

وی افزود: اساسنامه جدید سازمان دارای ابعاد مختلفی است که خلاهای موجود را رفع کرده و دامنه‌ی اختیارات سازمان را افزایش می‌دهد.

وی افزود: البته موضوع افزایش اختیارات سازمان، در بعد افزایش خدمات ارائه شده به شهرداریها است که تحقق آن منوط به تلاش و کوشش مضاعف است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی یادآور شد: لازم به ذکر است که این اساسنامه هنوز نهایی نشده و در مرحله‌ی پیش‌نویس قرار دارد که با نظر جمعی مدیران عامل سازمان‌های همیاری شهرداریهای کشور در حال رفع اشکالات و افزودن موارد لازم است.

وی افزود: بعد از تکمیل اصلاحات اساسنامه پیشنهادی، اساسنامه مذکور به وزارت کشور ارائه و در صورت تصویب نهایی، بصورت رسمی ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/ع/

اول صحفه

جدیدیترین اخبار