احداث سایت پسماند میاندوآب در سریعترین زمان ممکن اجرایی می شود  

پنجشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۹
کد خبر:99085

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری آذربایجان‌غربی، در جلسه دیدار مدیرعامل سازمان همیاری استان با فرماندار ویژه میاندوآب، تفاهم‌نامه حل یکی از قدیمی‌ترین معظلات این شهرستان نهایی شد.
مدیرعامل سازمان همیاری در این جلسه، رفع معظل پسماند شهرستان میاندوآب را یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اقدامات ممکن برشمرد و اظهار داشت: طی سال‌های گذشته، مساله پسماند در این شهرستان، به یک موضوع حاد تبدیل شده است.
حسین پزشکیان، دغدغه فرماندار این شهرستان در رفع این معضل را شایسته تقدیر دانست و گفت: با به کار گیری تمام ظرفیت سازمان همیاری، آماده‌ایم که این پروژه مهم را در سریع‌ترین زمان ممکن اجرا و به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این دیدار، با مهم ارزیابی کردن مساله دفع زباله و پسماند شهری، گفت: شایسته نیست که مردم نجیب میاندوآب، سال‌ها با این مشکل مواجه باشند و لذا یکی از طرح‌های اولویت دار ما، حل همین موضوع است.
شیرازه محبت ظرفیت و سوابق اجرایی سازمان همیاری را بسیار بالا و درخشان ارزیابی نموده و افزود: همین سوابق و ظرفیت‌ها باعث می‌شود که به رفع هرچه زودتر این مساله در شهرستان، امیدوار باشیم.
پیگیری مطالبات معوق سازمان همیاری از شهرداری میاندوآب از دیگر موضوعات مطرح شده در این دیدار بود و فرماندار شهرستان از سرپرست شهرداری خواست تا با تشکیل جلسه ویژه‌ای موضوع مطالبات مورد پیگیری قرار گرفته و پس از بررسی اسناد، تعیین تکلیف گردد.

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار