سرپرست جدید مؤسسه بتن‌صنعت سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی معرفی شد

معرفی مهندس رامین زینالی به عنوان سرپرست جدید مؤسسه بتن‌صنعت توسط دکتر حسین پزشکیان مدیر عامل سازمان

سه شنبه, ۴ شهریور ۱۳۹۹
کد خبر:99087

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، صبح امروز با حضور حسین پزشکیان، مدیرعامل و معاونین برنامه ریزی و توسعه و عمرانی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی از زحمات مهندس ملک‌اوغلی قدردانی و مهندس رامین زینالی به سمت سرپرست جدید مؤسسه بتن‌صنعت معارفه شد.
در این جلسه که در محل مؤسسه بتن‌صنعت برگزار شد، پزشکیان با اشاره به اهمیت و جایگاه مؤسسه بتن صنعت اظهار داشت: این مؤسسه یکی از ظرفیت‌های ویژه سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی است که با تولید انواع محصولات بتنی برای مصارف مختلف، توانایی پوشش بخش مهمی از نیاز شهرداریهای استان و بازار آذربایجان‌غربی و سایر استان‌ها را دارد.

وی افزود: البته این موسسه درگیر مشکلاتی است که در گذشته دچار آن شده و البته در ۸ ماه گذشته گام‌های مهمی برای رفع آنها انجام شده است و امید است که تا پایان سه‌ماهه سوم سال جاری، از تمام این مشکلات عبور کنیم.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: تغییرات مدیریتی در هر مجموعه‌ای وجود دارد و مستلزم پیشرفت آن مجموعه است که موسسه بتن‌صنعت نیز از این قاعده مستثنی نیست.
وی یادآور شد: برنامه‌ها و اقداماتی در دوره مدیریت آقای ملک‌اوغلی انجام شده که بدینوسیله از ایشان قدردانی کرده و برای سرپرست جدید موسسه که قبلا بعنوان مدیر کنترل کیفیت موسسه بود آرزوی موفقیت دارم.
انتهای پیام/ع/

قدردانی از آقای مهندس ملک ‌اوغلی مدیر قبلی مجموعه بتن صنعت

معارفه سرپرست جدید سازمان در محوطه سازمان و فضای باز جهت رعایت پروتکل های بهداشتی

مهندس رامین زینالی مدیر قبلی کنترل کیفیت موسسه و سرپرست جدید موسسه بتن صنعت

تصویری یادرگاری از پرسنل موسسه بتن صنعت و مدیر عامل و معاونین و مدیران سازمان

مهندس ملک اوغلو مدیر قبلی موسسه بتن صنعت، مهندس رامین زینالی سرپرست جدید موسسه بتن صنعت، مهندس پرویز بی طمع معاون فنی و عمرانی سازمان، دکتر حسین پزشکیان مدیر عامل سازمان، مهدی علیزاده معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان،علیرضا حسن پور سرپرست واحد امور مالی سازمان، توحید تقوی مدیر امور اداری سازمان

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار