دیدار مدیرعامل سازمان با فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش

شنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۹
کد خبر:99099

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان با فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش دیدار کرد.
در این دیدار که در محل ستاد قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب انجام شد، پزشکیان ضمن معرفی اختیارات و عملکرد سازمان همیاری اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداریها دارای اختیارات ویژه‌ای است که در رفع نیازهای عمرانی، صنعتی و تولیدی استان بسیار با اهمیت است.

وی افزود: همچنین ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای منابع و امکاناتی است که در صورت استفاده آنها در حوزه‌های مختلف خصوصا با مشارکت و همکاری سازمان همیاری، در پیشرفت و آبادانی استان مثمر ثمر خواهند بود و از طرفی این سازمان با تمام امکانات خود آماده تامین هرگونه نیاز ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه اختیارات خود است.

امیر سرتیپ‌دوم حاجیلو، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز اظهار داشت: ارتش دارای قوانین و محدودیت‌های خاص خود است هر چند که همیشه امکانات و توانمندی‌های خود را در شرایط مختلف برای آبادی ایران اسلامی گسیل داشته است.
وی خاطرنشان کرد: از پیشنهادات سازمان همیاری استقبال می‌کنیم و البته هرگونه همکاری منوط به اخذ مجوز از مقامات مربوطه ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهد بود که لازمه آن برگزاری جلسات فنی کارشناسان برای شناخت ظرفیت‌های طرفین است.

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار