سازمان همیاری شهرداریها آماده طراحی، پشتیبانی و ساخت زائرسرای ارزان قیمت در مشهد مقدس است

دوشنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۹
کد خبر:99100

به گزارش روابط ‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، جلسه مشترکی با حضور رحمانی، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی، حضرت‌پور شهردار ارومیه و حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه برگزار شد.

در این جلسه که در خصوص ساخت زائرسرای ارزان قیمت در مشهد مقدس برگزار شده بود، پزشکیان با اشاره به سوابق سازمان همیاری در زمینه گردشگری اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی در حوزه‌های عمرانی و نیز گردشگری تجارب و سوابق قابل توجهی دارد.
وی افزود: ساخت پروژه‌های فاخر در استان در از جمله فرودگاه ماکو و تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهید بهشتی، ولیعصر و شهدا و نیز در اختیار داشتن مجموعه هتل‌های مروارید در ارومیه و سردشت از جمله آنهاست.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی با اشاره به تعلامات گسترده سازمان همیاری اظهار داشت: سازمان همیاری ارتباط گسترده‌ای با سازمان‌های همیاری در سطح کشور دارد که سازمان همیاری خراسران رضوی نیز این قاعده مستثنی نیست و این امکان وجود دارد که با استفاده از این تعاملات زمینه اجرای با صرفه و سریع این مجموعه‌ی اقامتی فراهم شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان همیاری در صورت تصمیم مقامات مسئول آمادگی اجرای این پروژه در تمام مقاطع طراحی، اجرا و بهره‌برداری را دارد.
انتهای پیام/ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار