جلسه هیات ‌مدیره سازمان برگزار شد

جلسه هیات مدیره

شنبه, ۱ آذر ۱۳۹۹
کد خبر:99102

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، عصر امروز جلسه هیات‌مدیره سازمان به ریاست آیدین رحمانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی برگزار شد.
در این جلسه حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی با اشاره به آخرین اقدامات انجام یافته در دو ماه گذشته اظهار داشت: در دو ماه گذشته سعی شد بخشی از مطالبات همکاران تسویه شود.
وی افزود: همچنین تعدادی از همکاران در آستانه بازنشستگی قرار دارند که مقدمات اداری آنها در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: با اعمال محدودیت‌های مختلف به دلیل شیوع ویروس کرونا، مطابق دستورات ستاد ملی کرونا، اقدامات پیشگیرانه انجام شده است.

وی افزود: از امروز مطابق محدودیت‌های جدید، اداره مرکزی و واحدهای ستادی با یک سوم نیرو و بصورت دوره‌ای فعال خواهند بود و واحدهای تولیدی و خدماتی سازمان با رعایت دستورات بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی فعال خواهند بود.

پزشکیان با اشاره به برنامه‌های سازمان در ماه‌های آتی یادآور شد: متاسفانه شیوع ویروس کرونا از یک سو و محدودیت‌های شدید در مرزهای کشورهای همسایه از سویی دیگر برنامه‌های سازمان را با اخلال مواجه کرده است که برنامه‌هایی برای جبران این خلا ایجاد شده از طریق طرح‌های جدید تولیدی داریم که به محض نهایی شدن به جلسه هیات‌مدیره ارائه خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امید داریم با همکاری دستگاه‌های اجرایی این شرایط را پشت سر گذاشته و روزهای خوبی را در عملکرد سازمان همیاری در پیش داشته باشیم.

انتهای پیام /ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار