دیدار مدیرعامل سازمان با معاون عمرانی و زیربنائی سازمان منطقه آزاد ماکو

مهندس داداش‌زاده معاون عمرانی و زیربنائی سازمان منطقه آزاد ماکو و دکتر حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان

چهارشنبه, ۵ آذر ۱۳۹۹
کد خبر:99103

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای  استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی با حضور در سازمان منطقه آزاد ماکو، با مهندس داداش‌زاده معاون عمرانی و زیربنائی آن سازمان دیدار کرد.

در این دیدار پزشکیان با اشاره به خیز سازمان همیاری شهرداریهای برای تحول در اقدامات خود اظهار داشت: در یک سال گذشته سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی گام‌های زیادی را برای تحول در عملکرد خود برداشته و برنامه توسعه‌ی اقدامات خود را تدوین نموده است.
وی افزود: البته در گذشته اقدامات چشمگیری توسط این سازمان در حوزه‌های عمرانی از قبیل فرودگاه شهرستان ماکو، تقاطع‌های غیرهم سطح شهید بهشتی و ولیعصر (عج) داشته است و اکنون بنا دارد تا طرح‌های جدید و ماندگار دیگری را نیز بر عهده گرفته و‌ به اتمام برساند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: ذکر این نکته لازم است که بسیاری از اختیارات قانونی سازمان همیاری شهرداریها با حوزه عملکرد مناطق آزاد همخوانی دارد و این موضوع زمینه همکاری‌های مشترک را بین دو مجموعه فراهم می‌آورد.
وی افزود: سازمان همیاری آمادگی کامل برای ورود به عرصه‌های مختلف از جمله تجاری، صنعتی، عمرانی و گردشگری را دارد و این آمادگی نشان از تجارب سازمان همیاری در حوزه‌های گوناگون است.

انتهای پیام /ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار