دیدار مدیرعامل سازمان با مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان ‌غربی

شنبه, ۸ آذر ۱۳۹۹
کد خبر:99105

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز حسین پزشکیان با مهین منافی، مدیرکل جدید آموزش و پرورش اذربایجان‌غربی دیدار کرد.

در این دیدار که در محل اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی انجام شد، پزشکیان ضمن تبریک انتصاب منافی اظهار داشت: آموزش و‌پرورش از مهمترین بخش‌های کشور است چرا که نسل آینده کشور تربیت یافته‌ی همین مجموعه است.
وی افزود: در سال تحصیلی جاری، فصل جدیدی از آموزش با توجه به شرایط کرونا در کشور شکل گرفت که معلمان عزیز به خوبی از عهده‌ی آن برآمدند و خود را در کنار دانش‌آموزان با شرایط وفق دادند که اینجانب به نوبه خود، به نمایندگی از حضرتعالی کمال تشکر و قدردانی را دارم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: سازمان همیاری شهرداریها با توجه به ظرفیت‌های موجود خود آماده همکاری خود با اداره‌کل آموزش و پرورش استان در ابعاد عمرانی و نیز فرهنگی، آموزشی و ورزشی با توجه به ظرفیت‌های بالای فرهنگسرای جوان ارومیه است.

در این دیدار،  مهین منافی، مدیرکل آموزش و‌پرورش آذربایجان‌غربی با قدردانی از حضور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریها، برگزاری جلسات فی‌مابین و شناخت از ظرفیت‌های طرفین باعث افزایش تعامل هر دو مجموعه شده و نتایج مطلوبی را برای هریک از آنها و در نتیجه تمام استان منجر خواهد شد.

انتهای پیام/ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار