دیدار مدیرعامل سازمان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران

سه شنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۹
کد خبر:99110

به گزارش روابط ‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز، آیدین رحمانی، معاون عمرانی استاندار و رییس هیات‌مدیره سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی به همراه حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان با مسعود شفیعی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران دیدار کردند.
در این دیدار که در محل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران برگزار شد، پزشکیان با اشاره به اقدامات اخیر سازمان در توسعه فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی در یک سال گذشته سعی در احیای ظرفیت‌های قانونی خود داشته است که موفقیت‌های ارزنده‌ای را در این مسیر کسب کرده است.
وی افزود: متاسفانه شیوع بیماری کرونا از یک سو و کاهش درآمدهای سازمان از سوی دیگر، واحدهای مختلف سازمان را با کمبود نقدینگی مواجه کرد.
پزشکیان خاطرنشان کرد: به لطف خداوند و با تلاش کارکنان خدوم این مجموعه، از موج اصلی مشکلات عبور کرده‌ایم اما برای رسیدن به شرایط مطلوب و پایدار، نیاز به انجام برخی اقدامات است که انتظار می‌رود با همراهی و مساعدت ادارات مربوطه، این شرایط محقق شود.
وی افزود: سازمان همیاری شهرداریهای استان با توجه به ظرفیت‌های خود در حوزه عمرانی و سوابق پروژه‌هایی که تا کنون انجام داده است، آمادگی ورود به انواع پروژه‌های عمرانی در هر سطح را دارد، اما با توجه به قوانین جدید، نیازمند اخذ رتبه‌های عمرانی است که برای حل این موضوع، یک شرکت عمرانی در استان تهران به سازمان افروده شد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی گفت: امید داریم با مساعدت سازمان برنامه‌ریزی استان تهران، اقدامات لازم برای ارتقای رتبه شرکت عمرانی زیرمجموعه سازمان همیاری انجام و مانع شرکت این سازمان در مناقصات عمرانی برداشته شود و دامنه‌ فعالیت‌های آن افزایش یابد.

انتهای پیام /ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار