دیدار رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان بامعاون عمرانی و توسعه امور شهری وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری‌ها

چهارشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۹
کد خبر:99111

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، صبح امروز آیدین رحمانی، معاون عمرانی استاندار و رئیس هیات‌مدیره و حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی با مهدی جمالی‌نژاد، معاون عمرانی و توسعه امور شهری وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور دیدارکردند.

در این دیدار حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی با اشاره به اهم اقدامات انجام یافته توسط این سازمان در یک سال گذشته اظهار داشت: از آذر ماه گذشته که دور جدید مدیریتی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی آغاز شد، این سازمان فراز و نشیب زیادی را به خود دیده است.
وی افرود: مدتی از آغاز دوره جدید نگذشته بود که شیوع بیماری کرونا تمام فعالیت‌های سازمان را تحت‌الشعاع قرار داد و موجی از مشکلات را برای سازمان پدید آورد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای اذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: به لطف خداوند وتلاش همکارانمان با وجود مشکلات عدیده موجود که بخش قابل توجهی از آن نشات گرفته از ویروس کروناست، توانستیم با تامین نقدینگی، پرداخت حقوق و مزایای کارکنان را شاهد باشیم.
وی افزود: در کنار مسائل جاری، این سازمان نسبت به امور اجتماعی نیز غافل نبوده و بصورت داوطلبانه هتل مروارید وابسته به سازمان همیاری را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی برای استقرار و استراحت مدافعان سلامت گذاشته است.
پزشکیان خاطرنشان کرد: سازمان همیاری در ادامه فعالیت‌های خود مشارکت در احداث کارخانه تولید ماسک سه‌لایه بهداشتی بصورت مشترک با بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی در پیش گرفت که اکنون این کارخانه با ظرفیت ۴۰۰هزار ماسک در روز فعال است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با اجرایی شدن اساسنامه و ساختار جدید و مساعدت‌های وزارت کشور، مشکلات موجود رفع شده و گام‌های مثبتی در راه ارتقای خدمات به سیستم مدیریت شهری برداشته شود.

در ادامه این دیدار، معاون عمرانی و توسعه امور شهری وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاری‌ها اظهار داشت: اقداماتی که توسط مدیرعامل سازمان همیاری آذربایجان‌غربی مطرح شد حائز اهمیت و قابل توجه است.
وی افزود: متاسفانه شیوع بیماری کرونا بسیاری از قسمت‌های دولتی و خصوصی را با مشکلات متعدد اقتصادی مواجه کرده که راهکار برون رفت از این شرایط با توجه به وضع تحریم‌های ناجوانمردانه و از طرفی وضعیت اقتصادی کشور جز ابتکار عمل و روی آوردن به روش‌های جدید با استفاده از ظرفیت‌های نخبگان کشور نیست.
وی در پایان افزود: از تلاش‌های بی‌منت و شبانه‌روزی مدیریت و کارکنان سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی نهایت قدردانی و سپاس را دارم و امیدوارم ثمره‌ی این تلاش‌ها مایه خیر و برکت برای اهالی آذربایجان‌غربی و ملت عزیز ایران شود.
انتهای پیام /ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار