جلسه اعضای هیات‌مدیره با معاونین و مدیران سازمان برگزار شد

یکشنبه, ۳۰ آذر ۱۳۹۹
کد خبر:99112

   به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز جلسه‌ای با حضور اعضای هیات‌مدیره، معاونین و مدیران سازمان به ریاست آیدین رحمانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس هیات‌مدیره سازمان برگزار شد.
در این جلسه حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی با تشریح اقدامات انجام یافته در ۹ ماه گذشته از سال ۹۹ اظهار داشت: سال ۱۳۹۹ سالی پر فراز و نشیب برای سازمان همیاری شهرداریها بود و اگر تلاش جمعی تیم مدیریتی و نیز تک‌تک کارکنان نبود، قطعا شاهد وقوع یک بحران در سازمان بودیم.
وی افزود: برنامه‌های مهمی برای سال جاری در نظر گرفته شده بود که متاسفانه با شیوع بیماری کرونا بخش مهمی از آنها عملی نشد، اما این موضوع باعث رکود در فعالیت‌های سازمان نشد و با طرح‌ریزی برنامه‌های جایگزین توانستیم بر بخش قابل توجهی از مشکلات تحمیلی فائق آییم.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: متأسفانه کمبود نقدینگی باعث وقفه در امورات جاری شده که امید داریم با اجرای طرح‌ها و پروژه‌های جدید این مشکل را نیز حل کنیم.

در ادامه این جلسه معاونین و‌ مدیران سازمان به بیان نقطه‌نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پیرامون مسائل حوزه کاری خود پرداختند.

انتهای پیام/ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار