با حضور جمعی از مقامات آذربایجان‌غربی، کتاب خاطرات آزاده شهید سرهنگ خسرو آدم رونمایی شد

سه شنبه, ۲ دی ۱۳۹۹
کد خبر:99114

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان، صبح امروز مراسم رونمائی از خاطرات آزاده‌ی شهید، سرهنگ خسرو آدم‌نژاد، از فرماندهان عملیات غرور‌آفرین کربلای۷، در محل سالن جلسات فرهنگسرای جوان سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی با حضور مدیرعامل سازمان جمعی از فرماندهان نظامی استان برگزار شد.

در این مراسم حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان اظهار داشتند: باعث افتخار است که امروز برای رونمائی از کتابی گرد هم آمده‌ایم که هدف از آن زنده نگه داشتن یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و شهدای عزیز آن است و بنا به فرموده مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.

وی افزود: انشاالله که به یمن نام شهدا که امروز این جلسه بنام آنان مزین شده است، شاهد خیر و برکت در این سازمان خواهیم بود و آثار آن برای همه مشهود خواهد بود.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی گفت: بنا داریم با افزایش میزان برنامه‌های مرتبط با ترویج اهداف آرمان‌های انقلاب اسلامی و نیز فرهنگ ایثار و شهادت، به وظیفه‌ی شرعی خود در قبال خون مطهر شهدای انقلاب و دفاع مقدس به نحوه شایسته عمل کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: آمادگی داریم با تمام امکانات موجود پذیرای برنامه‌های با موضوعات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بوده و فعالیت‌های فرهنگی خود را توسعه ببخشیم.

در پایان این مراسم کتاب خاطرات آزاده شهید سرهنگ خسرو آدم نژاد توسط امیر سرتیپ‌دوم حاجیلو، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نزاجا، سردار سرتیپ‌دوم پاسدار خرم‌نیا، فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی، حسین پزشکیان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، خانواده شهید آدم‌نژاد و جمعی از فرماندهان نظامی استان رونمایی شد.

انتهای پیام/ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار