برگزاری جلسه شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای  آذربایجان غربی با حضور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریها

یکشنبه, ۷ دی ۱۳۹۹
کد خبر:99115

به گزارش روابط ‌عمومی سازمان، صبح امروز جلسه مشترک شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای آذربایجان‌غربی با حضور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریها به ریاست آیدین رحمانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربابجان‌غربی برگزار شد.
در این جلسه حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی اظهار داشتند: سازمان همیاری یک مجموعه اقتصادی، بازرگانی و عمرانی است که در حوزه‌های مختلف دیگر نیز بر حسب ضرورت ورود می‌کند‌.
وی افزود: باعث افتخار است که تمام شهرداریهای استان در این سازمان سهامدار هستند و این موضوع زمینه تعامل هرچه بیشتر آن را با شهرداریها افرایش می‌هد.

مدیرعامل سازمان یادآور شدند: متاسفانه سازمان همیاری در یک سال گذشته با سه مشکل عمده روبرو بوده، رکود فعالیت‌های تجاری با شیوع بیماری کرونا، واگذاری پروژ‌ه های عمرانی شهرداریها به مجموعه‌ای غیر از سازمان همیاری و نیز عدم تسویه حساب مطالبات سازمان همیاری که در برخی از شهرداریها مبلغ قابل توجهی است.
ایشان همچنین افزودند: انتظار داریم شهرداریها سازمان همیاری را از خود بدانند که در اصل نیز همین است و در این راستا تعاملات لازم را با این سازمان داشته باشند.
در ادامه پزشکیان گزارشی از اقدامات اخیر سازمان همیاری در یک سال گذشته را ارائه کرده و خاطرنشان کردند: در یک سال گذشته بخش زیادی از مطالبات همکاران پرداخت شد و نیز آمارهای دقیقی از وضعیت مطالبات و بدهی‌های آن استخراج شد و بسته به این گزارش برنامه‌ای برای برون‌رفت از مشکلات موجود خصوص مشکل تامین نقدینگی انجام شد.
وی در پایان گفت: از آنجایی که این سازمان یک مجموعه سهامی است، حل تمام مشکلات آن نیز نیازمند اراده، عزم و همکاری سهامداران آن است و تیم مدیریتی و کارکنان این مجموعه تمام توان خود را در این مسیر به مانند گذشته به کار بسته‌اند.

انتهای پیام/ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار