دیدار معاون فنی و مهندسی شهرداری ارومیه با مدیرعامل سازمان

شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۹
کد خبر:99116

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز محمدکاظم زوار، معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه با مدیرعامل سازمان دیدار کرد.
در این دیدار که در محل اداره مرکزی سازمان انجام گرفت، زوار با اشاره به سابقه درخشان سازمان همیاری در اجرای پروژه‌های شاخص شهرستان ارومیه اظهار داشت: عملکرد سازمان همیاری در اجرای پروژه‌های شاخصی مانند تقاطع غیرهمسطح شهید بهشتی نشان از تخصص و تعهد این مجموعه در حوزه فنی و عمرانی است.
وی افزود: شهرداری ارومیه برای توسعه و آبادانی این کلانشهر برنامه‌های متعددی دارد که نقش حوزه عمران در آن قابل توجه است.
معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد: امیدواریم که با انجام هماهنگی‌های لازم در اجرای این برنامه‌های عمرانی از ظرفیت سازمان همیاری بهره‌مند شویم.

در ادامه حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی ضمن قدردانی از حضور معاونت فنی و عمرانی شهرداری ارومیه در سازمان همیاری اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداریها مجموعه‌ای برای پشتیبانی از شهرداریها در حوزه‌های مختلف عملکردی آنها است که از بدو تاسیس تا کنون، سوابق بسیار درخشانی از آن را در حوزه‌های مختلف شاهد بوده‌ایم.
وی افزود: سازمان همیاری تجارب ارزنده‌ای را در طول این سالیان با اجرای پروژه‌های شاخصی چون تقاطع‌های غیرهمسطح شهید بهشتی، شهداء، ولیعصر(عج) داشته است که همگی از تخصص تیم فنی و مهندسی آن است.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: متاسفانه از جمله مشکلاتی که سازمان همیاری با آن سر و کار دارد، عدم اجرای تعهدات مالی از سوی برخی شهرداریها است که هم بازسازی ماشین آلات و هم پرداخت حقوق کارکنان را دچار مشکل می‌کند.
وی افزود: به مانند همیشه آمادگی داریم با استفاده از تمامی امکانات خود و با تمام قدرت در پروژه‌های مدیریت‌ شهری ورود کرده و در کمترین زمان ممکن با احتساب عمل به تعهدات کارفرما آنها را به اتمام برسانیم‌.
انتهای پیام/ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار