رونمایی از لباس تیم هندبال بانوان سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی

پنجشنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۹
کد خبر:99119

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان، ظهر پنجشنبه دوم بهمن‌ماه، طی مراسمی با حضور حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان، از لباس تیم هندبال بانوان سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، برای شرکت در مسابقات لیگ یک هندبال رونمایی شد.
پزشکیان در این مراسم اظهار داشت: باعث افتخار است که امروز در خدمت عزیزانی هستیم که با عزم و تلاش فردی، پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و امیدواریم حضور در تیم همیاری، آغاز فصل جدیدی در زندگی حرفه‌ای شما باشد.
وی افزود: علاقمندی مقام عالی استان به ورزش و تأکید ایشان بر حمایت از تیم‌های ورزشی و به خصوص ورزش بانوان، موهبت بزرگی است که بستر فعالیت‌های حرفه‌ای ورزشی را مساعدتر از قبل ساخته و می‌تواند به آینده‌ای روشن برای ورزش استان به‌طور عام و ورزش بانوان به شکل خاص منجر گردد.
پزشکیان در بخش دیگری از سخنان خود، برای بازیکنان تیم هندبال همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، آرزوی توفیق و سربلندی در این سلسله مسابقات کرده و اظهار داشت: امیدواریم شاهد انتشار خبر‌های پیروزی تیم در مسابقات لیگ یک هندبال کشور باشیم.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: آنچه که مهم است، توکل بر خداوند متعال، حفظ وحدت تیمی و تلاش با تمام توان است که نتیجه‌ آن، انشاءالله پیروزی پرقدرت شما خواهد بود.

لازم به ذکر است که مسابقات لیگ یک هندبال کشور به صورت متمرکز و با حضور ۱۲ تیم در شهرستان شاهرود استان سمنان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار