پنجمین جلسه شورای اداری سازمان در سال 99 برگزار شد

یکشنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۹
کد خبر:99130

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان، ظهر امروز جلسه شورای اداری سازمان با ریاست حسین پزشکیان،  مدیرعامل سازمان در محل سالن شهید آهندوست فرهنگسرای جوان برگزار شد.
در این جلسه، پزشکیان با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران حرکتی بزرگ برآمده از بطن مردم است که در نتیجه آن شاهد تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و اکنون چهل و دومین سالگرد آن را جشن می‌گیریم.
وی در ادامه با اشاره به وضعیت فعالیت‌های جاری سازمان اظهار داشت: همانطور که مستحضرید که شیوع بیماری کرونا مشکلاتی را برای برنامه‌های از پیش تعیین شده برای سال جاری ایجاد کرد . این مشکلات تنها معطوف به سازمان همیاری و استان و کشور ما نبوده است و کرونا دنیا را با مشکل موجه کرده است.  خوشبختانه با تلاش همکاران، برنامه‌های دیگری با توجه به شرایط موجود تدوین شد که اکنون در حال اجرا هستند. در راستای ایجاد درآمدهای پایدار برای سازمان تفاهم نامه های متعددی نهایی شده است و به حمدالله در انجام آنها موفقیت‌های خوبی داشته‌ایم.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی اظهار داشت: از مدیران واحدهای تابعه سازمان انتظار داریم که اهتمام لازم برای تحقق اهداف تعیین شده را داشته باشند تا قبل از پایان سال، نتایج مورد انتظار را کسب کنند.
 وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه مطالبات سالهای گذشته همکاران پرداخت شده است و تامین نقدینگی برای پرداخت مطالبات سال جاری باید در اولویت کاری همه مدیران قرار داشته باشد.  
در ادامه این جلسه معاونین و مدیران سازمان، برنامه‌های خود و موانع اجرای آنها و نیز مسائل جاری را مطرح کردند و تصمیمات لازم در خصوص موارد یاد شده اتخاذ شد.

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار