همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامیزمین چمن مصنوعی «دوم بهمن»  فرهنگسرای جوان ارومیه افتتاح شد

سه شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
کد خبر:99132

به گزارش روابط ‌عمومی سازمان، بعد از ظهر امروز سه دشنبه ۲۱ بهمن، زمین چمن مصنوعی فرهنگسرای جوان ارومیه با حضور آیدین رحمانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس هیئت ‌مدیره سازمان همیاری و نیز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری افتتاح شد.

معاون عمرانی استانداری آذربایجان غربی با تبریک دهه مبارک فجر در این مراسم اظهار کرد: افزایش سرانه محیط‌های ورزشی از رویکردهای مهم دولت به شمار می‌رود و خوشحالیم که این مجموعه با همت مدیران سازمان در محل فرهنگسرای جوان افتتاح شد. 
 آیدین رحمانی افزود: افزایش افتتاح مکان‌های ورزشی، آسیب‌های اجتماعی را در جامعه کاهش می‌دهد و نشاط اجتماعی را در بین خانواده‌ها سبب خواهد شد. 
مدیرعامل سازمان همیاری نیز در جریان افتتاح زمین چم «دوم بهمن» فرهنگسرای جوان ارومیه اظهار داشت: باعث افتخار است که در اندک مدتی که مسئولیت فرهنگسرای جوان به سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی سپرده شده است، شاهد احداث و افتتاح زمین چمن مصنوعی آن هستیم.
وی افزود: فرهنگسرای جوان دارای ظرفیت‌های ویژه خصوصا در حوزه ورزشی است و با احداث زمین چمن مصنوعی گام مهمی در تکمیل تنوع خدمات ارائه شده برداشته می‌شود. 
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: فرهنگسرای جوان، مجموعه‌ای است که درآمد خود را از محل فعالیت‌های مختلف آموزشی و فرهنگی تامین می‌کند و بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی، در ایجاد درآمد پایدار برای فرهنگسرا، بسیار مهم خواهد بود.
وی در پایان اظهار داشت: متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا این مجموعه از ارائه بخش قابل توجهی از خدمات آموزشی و ورزشی به مردم بازمانده است و امیدواریم که با بهبود شرایط مذکور شاهد خدمت‌رسانی حداکثری فرهنگسرا باشیم.
انتهای پیام /ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار