مسابقات فوتسال کارکنان واحد‌های تابعه استانداری با قهرمانی تیم «شهید عطایی» به پایان رسید

یکشنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
کد خبر:99134

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان، ظهر امروز مسابقه فینال جام بزرگداشت دهه مبارک فجر به همت و میزبانی فرهنگسرای جوان ارومیه، در محل سالن شهید باکری فرهنگسرا برگزار شد.
این مسابقه مابین تیم‌های استانداری الف(شهید عطایی) و سازمان همیاری شهرداری‌ها انجام شد که در نتیجه تیم استانداری با  نتیجه ۷ بر ۳ رقیب خود را مغلوب و به مقام نخست این مسابقات دست یافت. تیم استانداری ب (شهید نیکخواه) نیز در جایگاه سوم ایستاد. 

شایان ذکر است در مسابقات فوتسال جام دهه مبارک فجر، استانداری آذربایجان‌غربی با ۲ تیم و اداره‌کل ورزش و جوانان، اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی، خبرنگاران و سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، هرکدام با ۱ تیم به رقابت پرداختند.
مراسم اهدای جام قهرمانی، جام اخلاق و جوایز تیم‌ها نیز با حضور آیدین رحمانی معاون عمرانی استانداری و رئیس هئیت مدیره سازمان همیاری، ایرج ثقفی مدیر کل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی، محمد صادق امیر عشایری معاون سازمان بازرسی استانداری، علی حمداللهی معاون فنی و مهندسی و محمد صادقی معاون توسعه و برنامه‌ریزی سازمان همیاری، در محل سالن شهید باکری فرهنگسرای جوان ارومیه، برگزار  شد.

انتهای پیام/ ع /

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار