دیدار اعضای هیئت‌مدیره شرکت سایپا دیزل با مدیرعامل سازمان

چهارشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۹
کد خبر:99135

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز اعضای هیئت‌مدیره شرکت سایپا دیزل با حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان دیدار کردند.
در این دیدار که به دعوت پزشکیان و در راستای دیدار وی از کارخانجات سایپادیزل در 13 بهمن سال جاری انجام پذیرفت، مفاد موضوعات مورد بحث در دیدار یاد شده با ارائه جزئیات تکمیلی و نیز برآوردهای کارشناسی طرفین، مورد بررسی قرار گرفت.
پزشکیان در این جلسه اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی در زمینه تملک و استفاده از خودروهای سنگین و نیمه سنگین در استان، سابقه قابل توجهی دارد و پروژه‌های ماندگاری را به مرحله اجرا رسانده است.
وی افزود: البته در بحث بازآماد تجهیزات و امکانات خودروهای متعلق به سازمان همیاری، بنا داریم با تکیه بر دانش بومی کشور و نیز توان تولید داخل، نسبت به باز آماد و بروزرسانی ادوات سازمان اقدام نمائیم.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با به نتیجه رسیدن مذاکرات سازمان همیاری و شرکت سایپا دیزل، زمینه ارتباط سازمان‌های همیاری کل کشور با شرکت سایپا دیزل را به صورت پویا و در جهت پیشبرد اهداف دو مجموعه فراهم آوریم.
انتهای پیام /ع/

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار