با امضا تفاهم‌نامه ۳ میلیون دلاری سازمان همیاری و سایپا دیزل خط تولید کشنده kx1  در آذربایجان غربی راه اندازی می‌شود  

جمعه, ۱ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر:99137

با امضا تفاهم‌نامه ۳ میلیون دلاری سازمان همیاری و سایپا دیزل خط تولید کشنده kx1  در آذربایجان غربی راه اندازی می‌شود  

به گزارش روابط عمومی سازمان، عصر روز چهارشنبه تفاهم‌نامه‌ای به ارزش ۳ میلیون دلار مابین سازمان همیاری و سایپا دیزل به امضا رسید. 
مدیرعامل سازمان همیاری درخصوص این تفاهم‌نامه گفت: پس از برگزاری جلسات بررسی و مذاکرات اولیه، با ایجاد هماهنگی‌های لازم و پس از بازدید از کارخانه سایپا دیزل، میزبان هیات مدیره سایپا دیزل در استان بودیم و تفاهم‌نامه‌ای به ارزش ۳ میلیون دلار  در زمینه‌های مختلف همکاری منعقد شد. 
حسین پزشکیان اظهار داشت: تامین ماشین‌آلات سنگین شهرداری‌های استان و راه اندازی خط تولید کشنده kx1 از جمله بندهای این تفاهم‌نامه است.
وی افزود: با اجرای این تفاهم‌نامه، گام مهمی در تامین درآمد پایدار برای سازمان و شهرداری‌ها و نیز افزایش اشتغال و افزایش سهم استان از تولید ناخالص کشور نیز برداشته خواهد شد.
مدیرعامل سازمان همیاری گفت: در بحث بازآماد تجهیزات و امکانات خودروهای متعلق به سازمان همیاری، بنا داریم با تکیه بر دانش بومی کشور و نیز توان تولید داخل، در گام نخست نسبت به بازآماد و بروزرسانی ماشین‌آلات سازمان و در گام‌های بعدی، اورهال ماشین‌آلات سایر سازمان‌های اجرایی، اقدام کنیم.
شایان ذکر است، استفاده از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل سازمان همیاری در راستای تامین خدمات مورد نیاز شهرداری‌های آذربایجان‌غربی به منظور توسعه پایدار شهری، از اهداف سازمان است و عقد این تفاهم‌نامه و اجرای آن گامی موثر در جهت نیل به این هدف خواهد بود.

اول صفحه

عناوین جدیدیترین اخبار