به مناسبت هفته وکیل مدافع مدیرعامل سازمان همیاری با رئیس کانون وکلای دادگستری و رئیس مرکز وکلای قوه‌قضائیه آذربایجان‌غربی دیدار کرد

دوشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر:99138

به گزارش روابط‌  عمومی سازمان، ظهر امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، در دیدارهای جداگانه با محمد صابونچی رئیس کانون وکلای دادگستری و صمد عالی، رئیس مرکز وکلای قوه ‌قضائیه آذربایجان‌غربی دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدارها، پزشکیان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وکیل مدافع اظهار کرد: وکالت رسالتی سنگین است که هدفی جز برقراری عدالت ندارد و جایگاه وکیل مدافع، بسیار گرانبها و ارزشمند است.
وی افزود: سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی آماده است ظرفیت‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی خود را در اختیار اعضای این نهادها قرار داده تا با هم افزایی اقدامات موثری در مباحث آموزشی و فرهنگ‌سازی امور حقوقی در کلانشهر ارومیه برداشته شود.
مدیرعامل سازمان همیاری خاطرنشان کرد: امیدواریم با استفاده از ظرفیت‌های کانون وکلا و مرکز وکلای قوه قضاییه نیز گام‌های مهمی در امر آموزش کارکنان شهرداری‌های استان و خصوصاً واحدهای حقوقی داشته باشیم.
وی در پایان از آمادگی این سازمان برای عقد تفاهم‌نامه‌های فی‌مابین برای پیشبرد اهداف و رسالت‌های سازمان و این دو نهاد مهم خبر داد.

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار