تقدیر مدیرعامل سازمان از مهندسان معاونت فنی و مهندسی به مناسبت روز مهندس

سه شنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر:99140

تقدیر مدیرعامل سازمان از مهندسان معاونت فنی و مهندسی به مناسبت روز مهندس

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان، ظهر امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی به مناسبت پنجم اسفند، روز مهندس، در معاونت فنی و مهندسی سازمان حاضر و از معاون و مهندسان این معاونت تقدیر به عمل آورد.
وی با قدردانی از زحمات و خدمات معاونت فنی و مهندسی و تبریک این مناسبت اظهار داشت: معاونت فنی و مهندسی به عنوان یکی از ارکان مهم سازمان در پیشبرد اهداف کلان آن نقش بسزایی دارد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی با بیان سوابق درخشان این معاونت خاطرنشان کرد: سازمان همیاری شهرداری‌ها دستاوردهای مهمی را در حوزه عمرانی از خود در شهرهای مختلف آذربایجان‌غربی به یادگار گذاشته است که از جمله آنها می‌توان به تقاطع‌های غیرهمسطح شهید بهشتی، شهدا، ولیعصر و پارک سلامت در شهرستان ارومیه، تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله خویی در شهرستان خوی و فرودگاه شمال استان در منطقه آزاد ماکو اشاره کرد که هرکدام نگین درخشانی در کارنامه معاونت فنی و مهندسی هستند.
وی در پایان اظهار داشت: از زحمات و تلاش‌های یکایک شما قدردانی کرده، سعادت و سربلندی‌تان را از خداوند منان مسئلت دارم و امیدوارم با تلاش جمعی شما عزیزان، قدم‌های رو به جلویی در پیشبرد اهداف کلان سازمان برداشته شود.

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار