مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان همیاری برگزار شد

چهارشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر:99143

مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان همیاری برگزار شد

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، ظهر امروز مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی با حضور شهرداران شهرهای آذربایجان‌غربی در محل سالن شهید عطایی استانداری به ریاست محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان‌غربی و رئیس شورای سازمان برگزار شد.
محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان‌غربی ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن سال نو، از تلاش‌ها و اقدامات شهرداری‌ها در سال جاری به‌ویژه در حوزه مقابله با کرونا قدردانی کرد و افزود: شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور که ناشی از تحریم‌های دشمن بوده، بر روند اقدامات شهرداری‌ها نیز تاثیر منفی گذاشته است.

وی گفت: شهرداری‌ها با وجود مشکلات متعدد از جمله تامین حقوق کارکنان و نیز توسعه خدمات شهری، در دوران کرونا کارنامه قابل قبولی داشته‌اند و می‌طلبد در وهله اول نسبت به پرداخت حقوق کارکنان و معوقات آنان تدبیر اساسی کنند.

استاندار آذربایجان‌غربی در پایان از شهرداری‌های استان خواست تا از ظرفیت سازمان همیاری شهرداری‌ها در اجرای پروژه‌های عمران شهری استفاده کنند.

در این مجمع، حسین پزشکیان، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی گزارشی از اقدامات انجام یافته در سال ۱۳۹۹ توسط واحدهای مختلف سازمان همیاری را به اعضای شورا ارائه داد.

همچنین گزارشات مالی سازمان در سال جاری به استماع اعضا رسیده و بودجه پیشنهادی سال آینده به مجمع ارائه شد.

انتهای پیام /ع/

اول صفحه

عناوین جدیدیترین اخبار