حضور هئیت تجاری خارجی در سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی

سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
کد خبر:99152

حضور هئیت تجاری خارجی در سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان‌غربی، جلسه‌ جذب سرمايه‌گذاری خارجي و  توسعه توان صادراتي استان آذربايجان‌غربي با محوريت استفاده از توانمندی‌های سازمان همیاری شهرداریها برگزار شد.


این جلسه با حضور عزت‌الله بهاری، سرپرست سازمان همیاری و مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان غربی، مرتضی دهقان‌درست عضو هیئت‌مدیره و معاون بازرگانی و پشتیبانی از شهرداریهای سازمان با حضور خانم صدیقه شیره از فعالان اقتصادی بین‌المللی در کشورهای ترکیه، عراق، آلمان، مصر و اندونزی و آقایان الله‌وردی‌زاده، مدیر‌عامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت نمایشگاه‌های و توسعه بازاریابی بین‌المللی اوراسیا، علی‌پور، کارگزار جذب سرمایه‌گذار خارجی منطقه‌آزاد ماکو و تربتی رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اداره‌کل دارایی استان برگزار شد.

در این جلسه که در استانداری آذربایجان‌غربی برگزار شد، ظرفیت‌های استان در حوزه بازرگانی و تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و صادرات محصولات استان به کشورهای مجاور خصوصاً ترکیه و عراق با استفاده از توانمندی‌های قانونی و ظرفیت‌هاي ويژه سازمان همیاری مورد بحث قرار گرفت.

در پایان مقرر شد ظرفیت‌ها و نیازهای بالقوه طرفین بصورت دقیق استخراج شده و با برگزاری جلسات کارشناسی، برای عملیاتی کردن آنها اقدام سریع صورت پذیرد.

اول صحفه

عناوین جدیدیترین اخبار