مراسم تجلیل از زحمات بهاری مدیر عامل سابق سازمان همیاری برگزار شد

پنجشنبه, ۲۹ تیر ۱۴۰۲
کد خبر:99173

مراسم تجلیل از زحمات بهاری مدیر عامل سابق سازمان همیاری برگزار شد

رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان غربی در این مراسم، گفت: بهاری چه در دوران مسئولیتشان در استانداری و چه در سازمان از جمله مدیران پیگیر بودند که این ویژگی برجسته وی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری، رهبردین اظهار کرد: او سازمان را در شرایطی تحویل گرفت که شرایط سختی در آن حکم فرما بود اما با جدیت کار را پیش بردند و آرامش را به سازمان همیاری برگرداندند.

وی افزود: در این ۲ سال، استاندار و همکاران ما در معاونت های استانداری با تمام قوا در حال کمک به سازمان بودند و از هیچ اقدامی جهت حل مشکلات دریغ نکردند.

به گفته رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری، در دوره جدید نیز باید کارهای برجامانده پیگیری و اجرایی و نقاط قوت سازمان نیز بیش از پیش تقویت شود.

رهبردین گفت: امروز با اقدامات انجام شده نگاه ها به سازمان تغییر کرده و مثبت شده است.

وی در پایان خود از زحمات بهاری مدیرعامل پیشین سازمان درطول دوره مدیریتشان تقدیر و تشکر کرد.

حامد صفاری مدیرعامل سازمان در این مراسم ضمن تشکر از زحمات بهاری در طول دوره مدیریتتشان، اظهار کرد: ساماندهی امور و نظم داشتن در کارها از ویژگی های خوبی بود که بهاری در سازمان نهادینه کرد.

وی افزود: بهاری حتی بعد از تودیع نیز در کنار سازمان ماند و تلاش هایش قابل تقدیر است.

صفاری در خاتمه ضمن تقدیر از بهاری مدیرعامل سابق سازمان همیاری، برای وی آروزی توفیق و بهروزی در همه امور کرد.

عزت الله بهاری مدیر عامل سابق سازمان نیز در این مراسم گفت: بنده در مدت قریب به ۲ سال که مسئولیت داشتم اقداماتی را آغاز و اجرایی کردم و برخی امور نیز به مرحله اجرا نرسید.

وی افزود: در این ۲ سال آقای رهبردین به عنوان رئیس هیئت مدرسه سازمان همیشه دغدغه مند امور بودند و هر مشکلی وجود داشت با جدیت تمام برای رفع آن ورود و تلاش می کردند که باید قدردان زحمات وی و همکارانشان بود.

وی در پایان از همه همکاران طلب حلالیت کرده و برای آنها آرزوی بهروزی و شادکامی نمودند.

اول صفحه

عناوین جدیدیترین اخبار