اختتامیه کلاسهای تابستانه و نیز افتتاح کلاس‌های پائیزی فرهنگسرای جوان ارومیه مصادف با جشن فرا رسیدن اول ماه ربیع الاول

سه شنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
کد خبر:99175

اختتامیه کلاسهای تابستانه و نیز افتتاح کلاس‌های پائیزی فرهنگسرای جوان ارومیه مصادف با جشن فرا رسیدن اول ماه ربیع الاول

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، عصر روز سه شنبه ۲۷ شهریور ماه آئین اختتامیه کلاسهای تابستانه و نیز افتتاح کلاس‌های پائیزی فرهنگسرای جوان ارومیه مصادف با جشن فرا رسیدن اول ماه ربیع الاول برگزار شد.

در این مراسم که با حضور حامد صفاری، مدیرعامل و نیز جمعی از معاونان، مدیران ، خانواده ها و  کارکنان  سازمان همیاری شهرداریهای اذربایجان غربی برگزار شده بود، گزارشی از برنامه‌ها و کلاس‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی ارائه و برنامه‌های آتی سازمان برای سه ماهه سوم سال 1402 تشریح شد.

صفاری مدیرعامل سازمان در این مراسم اظهار داشت: استقبال نسل جوان از کلاس‌های فرهنگسرای جوان در تابستان امسال بی‌نظیر بوده و باعث افتخار و دلگرمی مجموعه سازمان همیاری است.

وی افزود:  امیدواریم همانطور که در شش ماهه اول سال، این کلاسها با قوت و جدیت برگزار شد، در شش ماهه دوم سال نیز شاهد برگزاری دوره‌هایی با شور و نشاط مضاعف باشیم.

وی در پایان افزود: از مجموعه فرهنگسرای جوان و همه همکارانم در سازمان همیاری که با تلاش‌های شبانه‌روزی خود این حرکت بزرگ و این اجتماع باشکوه را رقم زدند صمیمانه قدردانی می‌نمایم.

انتهای خبر

اول صفحه

عناوین جدیدیترین اخبار