هتل مروارید ارومیه

هتل مروارید ارومیه در زمینی به مساحت 7000 مترمربع در کنار رودخانه شهر چائی ارومیه بنا شده است و با داشتن اتاق ها و رستورانهایی با چشم اندازهای زیبا و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی هر ساله پذیرای تعداد بی شماری از هم میهنان عزیزمان و همچنن مسافرینی از سایر کشور ها می باشد.
مهمترین مزیت هتل مروارید موقعیت جغرافیایی آن در نقشه شهری می باشد که علاوه بر نزدیکی به مراکز خرید، نقاط دیدنی و گردشگری شهر بعلت همجواری با رودخانه شهرچایی بدور از ترافیک و هیاهوی شهری از هوای بسیار لطیف رودخانه بهره می برد. و ورزش کردن یا قدم زدن در هوای صبگاهی آن خالی از لطف نخواهد بود.

جهت آگاهی از قیمت اتاق های هتل با شماره تلفن 04433469861 تماس حاصل فرمائید.

در ضلع پشتی هتل مروارید، تورک مال بزرگترین مرکز تجاری ارومیه قرار دارد که شامل انواع فروشگاه های خرید از جمله فروشگاه بزرگ رفاه ، فروشگاه های لباس و کفش با برندهای معتبر ایرانی و خارجی بویژه برندهای ترک می باشد.
در این مرکز تجاری از امکانات تفریحی، دنیای بازی کودکان، کافی شاپ ها و فست فود های با کیفیت آن هم می توان استفاده کرد.
در روبروی مرکز تجاری تورک مال، موزه ارومیه در نزدیکترین موقعیت خود به هتل مروارید ارومیه قرار دارد.

       موزه ارومیه با بیش از ۳۰ هزار قطعه شی تاریخی خود، یکی از غنی ترین موزه های ایران بوده و به گفته کارشناسان، دومین گنجینه بزرگ تاریخی کشور محسوب می شود. این موزه آثاری از ماقبل تاریخ تا دوره اسلامی، اروراتویی تا قاجار را در خود جای داده است. در بازدید از این موزه می توان به راحتی دوره های مختلف تاریخ و ماقبل تاریخ ایران را به چشم دید و احساس کرد .
سنگ نوشته های معروف کله شین، موانا و محمود آباد به خط میخی متعلق به دوره اورارتو (هزاره اول پ.م.) ، آجرهای لعابدار مکشوفه از تپه قالایچی بوکان و تپه ربط سردشت متعلق به سال های ۸۰۰ تا ۷۰۰ پ.م، قبر مکشوفه از حومه سلماس متعلق به دوره اشکانی، گل مهرهای مکشوفه از تخت سلیمان، سکه های نقره و ظروف شیشه ای دوره ساسانی از مشهورترین اشیا موزه ارومیه می باشد.

فاصله زمانی هتل تا فرودگاه 20 دقیقه می باشد و با سرویس 24 ساعته تاکسی در روبروی هتل می توان در عرض 5 دقیقه به تمام نقاط شهر دسترسی پیدا کرد.

هتل مروارید دارای 36 اتاق در اندازه ها و ظرفیت های مختلف با ظرفیت کلی120 نفر می باشد. هتل مروارید ارومیه با داشتن سه رستوران با ظرفیت 600 نفر و یک آشپزخانه بزرگ و مجهز آمادگی پذیرایی از مراسمات گوناگون را دارد.

نقشه شهری هتل