سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی
دوشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۹

به مناسبت هفته وکیل مدافع
 مدیرعامل سازمان همیاری با رئیس کانون وکلای دادگستری و رئیس مرکز وکلای قوه‌قضائیه آذربایجان‌غربی دیدار کرد

به گزارش روابط‌  عمومی سازمان، ظهر امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، در دیدارهای جداگانه با محمد صابونچی رئیس کانون وکلای دادگستری و صمد عالی، رئیس مرکز وکلای قوه ‌قضائیه آذربایجان‌غربی دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدارها، پزشکیان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وکیل مدافع اظهار کرد: وکالت رسالتی سنگین است که هدفی جز برقراری عدالت ندارد و جایگاه وکیل مدافع، بسیار گرانبها و ارزشمند است.
وی افزود: سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی آماده است ظرفیت‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی خود را در اختیار اعضای این نهادها قرار داده تا با هم افزایی اقدامات موثری در مباحث آموزشی و فرهنگ‌سازی امور حقوقی در کلانشهر ارومیه برداشته شود. ادامه...

جمعه, ۱ اسفند ۱۳۹۹

با امضا تفاهم‌نامه ۳ میلیون دلاری سازمان همیاری و سایپا دیزل خط تولید کشنده kx1  در آذربایجان غربی راه اندازی می‌شود

 

به گزارش روابط عمومی سازمان، عصر روز چهارشنبه تفاهم‌نامه‌ای به ارزش ۳ میلیون دلار مابین سازمان همیاری و سایپا دیزل به امضا رسید. 
مدیرعامل سازمان همیاری درخصوص این تفاهم‌نامه گفت: پس از برگزاری جلسات بررسی و مذاکرات اولیه، با ایجاد هماهنگی‌های لازم و پس از بازدید از کارخانه سایپا دیزل، میزبان هیات مدیره سایپا دیزل در استان بودیم و تفاهم‌نامه‌ای به ارزش ۳ میلیون دلار  در زمینه‌های مختلف همکاری منعقد شد. 
حسین پزشکیان اظهار داشت: تامین ماشین‌آلات سنگین شهرداری‌های استان و راه اندازی خط تولید کشنده kx1 از جمله بندهای این تفاهم‌نامه است. ادامه...

چهارشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

امضای تفاهم‌نامه تامین ماشین‌آلات خدمات شهری و راه‌اندازی خط تولید خودرو سازمان همیاری آذربایجان‌غربی با شرکت سایپا دیزل

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان، ظهر امروز تفاهم‌نامه‌ای فی‌مابین سازمان همیاری و شرکت سایپا دیزل برای تامین ماشین‌آلات خدمات شهری و راه‌اندازی خط تولید خودرو در استان به امضا رسید. ادامه...

چهارشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

دیدار اعضای هیئت‌مدیره شرکت سایپا دیزل با مدیرعامل سازمان

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز اعضای هیئت‌مدیره شرکت سایپا دیزل با حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان دیدار کردند.
در این دیدار که به دعوت پزشکیان و در راستای دیدار وی از کارخانجات سایپادیزل در 13 بهمن سال جاری انجام پذیرفت، مفاد موضوعات مورد بحث در دیدار یاد شده با ارائه جزئیات تکمیلی و نیز برآوردهای کارشناسی طرفین، مورد بررسی قرار گرفت.
پزشکیان در این جلسه اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی در زمینه تملک و استفاده از خودروهای سنگین و نیمه سنگین در استان، سابقه قابل توجهی دارد و پروژه‌های ماندگاری را به مرحله اجرا رسانده است. ادامه...

یکشنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۹

مسابقات فوتسال کارکنان واحد‌های تابعه استانداری با قهرمانی تیم «شهید عطایی» به پایان رسید

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان، ظهر امروز مسابقه فینال جام بزرگداشت دهه مبارک فجر به همت و میزبانی فرهنگسرای جوان ارومیه، در محل سالن شهید باکری فرهنگسرا برگزار شد.
این مسابقه مابین تیم‌های استانداری الف(شهید عطایی) و سازمان همیاری شهرداری‌ها انجام شد که در نتیجه تیم استانداری با  نتیجه ۷ بر ۳ رقیب خود را مغلوب و به مقام نخست این مسابقات دست یافت. تیم استانداری ب (شهید نیکخواه) نیز در جایگاه سوم ایستاد. 
شایان ذکر است در مسابقات فوتسال جام دهه مبارک فجر، استانداری آذربایجان‌غربی با ۲ تیم و اداره‌کل ورزش و جوانان، اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی، خبرنگاران و سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، هرکدام با ۱ تیم به رقابت پرداختند. ادامه...

شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۹

انجام دومین پایش کرونا در سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی

  به گزارش روابط ‌عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی، صبح امروز و در قالب دومین پایش کرونا، از کارکنان سازمان تست گیری شد.
این تست با اولویت کارکنان با بیشترین میزان مراجعه ارباب‌رجوع و نیز آن دسته از افرادی که دارای بیماری زمینه‌ای هستند انجام شد.
ادامه...

سه شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
زمین چمن مصنوعی «دوم بهمن»  فرهنگسرای جوان ارومیه افتتاح شد

به گزارش روابط ‌عمومی سازمان، بعد از ظهر امروز سه دشنبه ۲۱ بهمن، زمین چمن مصنوعی فرهنگسرای جوان ارومیه با حضور آیدین رحمانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس هیئت ‌مدیره سازمان همیاری و نیز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری افتتاح شد.
معاون عمرانی استانداری آذربایجان غربی با تبریک دهه مبارک فجر در این مراسم اظهار کرد: افزایش سرانه محیط‌های ورزشی از رویکردهای مهم دولت به شمار می‌رود و خوشحالیم که این مجموعه با همت مدیران سازمان در محل فرهنگسرای جوان افتتاح شد.  ادامه...

سه شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

گزارش تصویری از نیمه نهایی مسابقات فوتسال جام دهه فجر

سازمان همیاری 7 استانداری ب(شهید نیکخواه) 2 ادامه...


حسین پزشکیان
حسین پزشکیان

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

پیام مدیر عامل سازمان بمناسبت فرا رسیدن دهه فجر