سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

حضور استاندار محترم آذربایجان غربی و رئیس شورای سازمان در هتل مروارید ارومیه محل اسکان کادر درمانی مقدم در خط مبارزه با کرونا

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری امروز یکشنبه دهم فروردین ماه با حضور در هتل مروارید ارومیه محل اسکان کادر درمانی خط مقدم مبارزه با کرونا با قدردانی از ایثار و از خودگذشتگی آنان در مقابله با کرونا تصریح کرد: امروز همه مردم ایران قدردان زحمات شما هستند و ما نیز برخود وظیفه می دانیم تا با تامین امکانات مورد نیاز در این مسیر سخت همراه شما باشیم.

وی افزود: در خصوص اقلام ضدعفونی استان از وضعیت مطلوبی برخوردار است و اولویت ما در این خصوص تامین نیازهای کادر درمانی است.

شهریاری با اشاره به ایثار ماندگار کادر درمانی، از پیگیری درخواست های آنان به نحو شایسته خبر داد و گفت: کادر درمانی و پزشکی اطمینان خاطر داشته باشند که همه تلاش خود را برای رفع دغدغه های بحق آنان بکار گرفته ایم.

استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: امیدواریم همه مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی و در خانه ماندن از فشار کار پزشکان و کادر درمانی بکاهند تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم بر کرونا فائق بیاییم.

تبریک سال نوی مدیر عامل سازمان همیاری و تاکید  بر استفاده از تمام ظرفیت های این سازمان در راستای اهداف ستاد مقابله با کرونا .

گرچه در روزهای پایانی سال، خسته از وقایع تلخ و ناگوار و در حال دست و پنجه نرم‌کردن با میهمان ناخوانده این روزهایمان هستیم، اما فراموش نکرده‌ایم که تاریک‌ترین لحظه هر شبی، لحظه قبل از طلوع سحر است. یقین داریم که پس از هر تاریکی نور است و پس از هر سختی، آسانی‌ست.

کرونا درس بزرگی به ما داد. آموختیم که اگر بلایی دامن جامعه را بگیرد، هیچکسی را از تیغش گزندش پناهی نیست و تنها راه رهایی از بلا همدلی و اتحاد است.

نوروز امسال گرچه با سال‌های قبل تفاوت‌های بسیار دارد و دلتنگی و حسرت دیدار عزیزان را بر جانمان نشانده، اما همت کرده‌ایم تا برای سلامتی خود و عزیزانمان در خانه بمانیم تا سین اول سفره هفت‌سین همه خانه‌ها سلامتی باشد.

در سالی که گذشت در سازمان همیاری شهرداری‌ها تمام تلاشمان را برای عملکرد موثر و بهبود شرایط به کار بستیم.

پیام مدیر عامل سازمان بمناسبت فرارسیدن سال جدید و دعوت به ماندن در خانه، جهت حفظ سلامت خود و حمایت از کادر درمان و پرسنل شهرداری 

امسال با سالهای قبل تفاوتهای بسیاری دارد. سالی که گذشت وقایع تلخ و ناگوار کم نداشت. اما هنوز به پایان نرسیده و ما هنوز هم در حال مبارزه با میهمان ناخوانده خانه ها و شهرهایمان هستیم.

بهار و سالی سلامت و شاد در انتظار ماست. مناسبت های بیشماری را در کنار هم جشن خواهیم گرفت و کرونا هیچ عزیزی را از سر سفره های هفت سین ما کم نخواهد کرد. به شرط آنکه زنجیره شیوع بیماری را بشکنیم. از تمامی همشهریان و هموطنان عزیزم خواهش میکنم که در خانه های خود بمانند و به جز موارد ضروری، از منزل خارج نشوند. کادر بیمارستان ها و درمانگاه ها، پرسنل شهرداری و پاکبان های عزیز، این روزها بیشتر از همه ما در معرض بیماری قرار دارند. با بی احتیاطی خود جان خود و این عزیزان را به خطر نیندازیم.

گندزدایی و ضدعفونی هتل مروارید ارومیه توسط سازمان آتش‌نشانی ارومیه

به گزارش روابط‌عمومی شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، صبح امروز هتل مروارید ارومیه، وابسته به سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، توسط نیروهای سازمان آتش‌نشانی ارومیه گندزدایی و ضدعفونی شد.
در این عملیات، تمامی اتاق‌ها، سالن‌ها و نیز آشپزخانه رستوران این هتل بطور کامل گندزدایی و ضدعفونی گردید.

پیام مدیر عامل سازمان بمناسبت سالروز شهادت مهندس مهدی باکری و گرامیداشت این روز بعنوان روز شهردار 

يَا مَنْ هُوَ صَانِعُ كُلِّ شَيْ... نامگذاری بیست و پنجم اسفند ماه، سالروز شهادت سردار سرافراز، مهندس مهدی باکری به عنوان روز شهردار، خود حامل روشن‌ترین پیغام‌هاست.
مهندس باکری نه فقط در زمینه مدیریت شهری، که در جنگ و دفاع از میهن نیز بهترین الگوی مدیران و مسئولین کشور می‌باشند. جان‌فشانی‌های شهید باکری در دوره مدیریت شهرداری شهر ارومیه و به ویژه در ماجرای سیل ارومیه، نمونه راهگشایی برای مدیران امروزی‌ست.
این روزها که اوضاع کشور کم از حالت جنگی ندارد و طبق دستور نهاد‌های حاکمیتی تمامی مدیران در حالت آماده‌باش هستند، با رجوع به خاطرات مکتوب آن دوران، می‌توان به نکات آموزنده‌ای دست یافت....

برگزاری آخرین جلسه هیات‌مدیره سازمان در سال ۹۸

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، آخرین جلسه هیات‌مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی به ریاست آیدین رحمانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی برگزار شد.
وی ضمن تبریک انتخاب حسین پزشکیان به سمت مدیرعامل سازمان همیاری که در جلسه مجمع عمومی عادی شورای سازمان به تاریخ ۲۰ اسفند ۹8 انجام شد خاطرنشان کرد: آقای پزشکیان در مدت کوتاهی که سرپرستی سازمان را بر عهده داشته‌اند تحولات گسترده‌ای را ایجاد کرده‌اند که چشمگیر و حائز اهمیت است که این موضوع نشان قدرت مدیریت ایشان و تیم منتخب اجرایی است.

برگزاری جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شورای سازمان / حسین پزشکیان به سمت مدیرعامل سازمان همیاری منصوب شد

به گزارش روابط‌عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان غربی، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شورای سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی به ریاست محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان‌غربی و رئیس شورای سازمان همیاری در محل استانداری آذربایجان‌غربی برگزار شد. در این جلسه ابتدا محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به تشدید و روند رو به رشد بیماری کرونا در استان اظهار داشت: از شهرداران استان تقاضا دارم ضمن همکاری با فرمانداران و دانشگاه علوم پزشکی استان، بصورت جدی  نسبت به ضد عفونی اماکن پرتردد شهرها اقدام کنند.
وی افزود: موضوع کرونا جدی است و باید اطلاع‌رسانی لازم برای آگاه‌سازی مردم صورت پذیرد.

پیام مدیر عامل سازمان بمناسبت درگذشت ناگهانی جهان‌ پهلوان سیامند رحمان

خبر غم‌انگیر درگذشت ناگهانی جهان‌ پهلوان سیامند رحمان، موجب تالم خاطر گردید.
قطعأ فقدان این قهرمان جهان و چهره‌ی محبوب ملی، ضایعه‌ای دردناک برای کشور و جهان محسوب می‌شود.
اینجانب اصالتأ و به نیابت از کارکنان خدوم سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، این ضایعه دردناک را به خدمت خانواده بزرگوار رحمان، و یکایک مردم سربلند ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و برای روح آن عزیز سفر کرده، شادی و غفران الهی را آرزومندم.

بازدید سرپرست سازمان از مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، حسین پزشکیان سرپرست سازمان در مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی حاضر، ضمن بازدید از وضعیت مناطق مذکور، از روند اقدامات ماشین‌آلات سازمان همیاری به مناطق مذکور بازدید بعمل آورد.
لازم به ذکر است که بلافاصله بعد از وقوع زلزله در مناطقی از شهرستان خوی، سازمان همیاری شهرداری‌های استان بخش قابل توجهی از ماشین‌آلات اعم از لودر، کامیون و بیل مکانیکی را عازم مناطق مذکور نموده است.